• ALOHA ÇAPRAZ ASKILI MAYO - çocuk, pembe
 • ALOHA ÇAPRAZ ASKILI MAYO - çocuk, pembe
 • ALOHA ÇAPRAZ ASKILI MAYO - çocuk, pembe
 • ALOHA ÇAPRAZ ASKILI MAYO - çocuk, pembe

ALOHA ÇAPRAZ ASKILI MAYO - çocuk, pembe

Ref :
8329945
Ürün avantajı
İnce çapraz askıları sayesinde daha iyi kavrama ve rahatlık sağlayan mayo. V yaka ve X şeklinde sırt kısmı.
29,99 TL*

AVANTAJLAR

Vücuda uygunluk
V yaka yapısı ve düz sırt kısmı sayesinde rahatlık ve kavrama sağlar.
Denge
Çapraz askıları sayesinde vücuda tam oturur.
Çabuk kuruma özelliği
Hızlı kuruyan polimer bazlı bileşen.

ÖZELLİKLERİ

Mayo türü
Tek parça mayo
Şekli
X sırt - V yaka
Koleksiyon
Aloha
Koleksiyon
Aloha
Bileşenler
%80 poliyamid %20 elastan bileşenli mayo.
Test lab terrain
Bu ürün, kalite kontrol amaçlı birçok laboratuvar testine ve Hendaye'deki tesislerimizde kullanım testlerine tabi tutulmuştur. Bu testler, genel olarak kumaşın esnekliği ve dayanıklılığı ile renklerin sürtünmeye, yıkamaya, deniz suyuna, klorlu suya ve ışığa maruz kalmaya karşı dayanıklılığı ile ilgilidir. Ayrıca, tekrarlanan yıkamalar sonrası ürünün genel yapısını koruduğu da gözlemlenmiştir.
Kullanım
Hobi olarak su sporları yapan çocuklar için tasarlanmıştır.
Garanti
2 yıl

TAVSİYE

bakım önerileri
Satın aldıktan sonra ürünü yıkayınız. Her kullanımdan sonra temiz su ile temizleyiniz. Ürünü makinede yıkamak isterseniz, 30 derecede çok az deterjan kullanarak ve yumuşatıcı kullanmadan yıkayınız.
Kullanım Kısıtlamaları
Klorlu ortamda sürekli kullanımı önerilmez.

KULLANICI YORUMLARI

Not dağılımı
 • Beden ölçüleri
  26 Jul 2016
  Ürün görüntü olarak güzel Ürün ölçülerinizin çocuk bedenleri

  Ürün beden ölçüleri normal çocuk beden ölçüleri ile hiç bir alaksınyok. 7 yaşında ve 1 yaşında kız çocuklarıma bakmış olduğum ürünlerin küçük olana bir yaş büyük olana 2 yaş büyüğünü almama rağmen ürünler küçük geldi. Beden ölçüleriniz kesinlikle hatalı

  Brand's answer :

  Merhabalar Serhat Bey,

  ALOHA MAYO - PEMBE TRIBORD
  adlı ürünümüze yapmış olduğunuz değerli yorumunuz için teşekkür eder, ürünün beklentilerinizi karşılamamış olduğunu öğrenmiş olmaktan ötürü üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Satın almış olduğunuz ürünümüz %80 poliyamid, %20 elastan bileşenlerinden oluşan bir mayodur. İnce çapraz askıları sayesinde daha iyi kavrama ve rahatlık sağlamaktadır. Ürünümüz V yaka ve X şeklinde sırt kısmına sahiptir. Hızlı kuruyan polimer bazlı bir yapısı vardır. Ürünümüz hobi olarak su sporları yapan çocuklar için tasarlanmıştır.

  ALOHA MAYO - PEMBE TRIBORD ürünümüz kalite kontrol amaçlı birçok laboratuvar testine ve Hendaye'deki tesislerimizde kullanım testlerine tabi tutulmuştur. Bu testler, genel olarak kumaşın esnekliği ve dayanıklılığı ile renklerin sürtünmeye, yıkamaya, deniz suyuna, klorlu suya ve ışığa maruz kalmaya karşı dayanıklılığı ile ilgilidir.  Ayrıca, tekrarlanan yıkamalar sonrası ürünün genel yapısını koruduğu da gözlemlenmiştir.

  Almış olduğunuz ürünün beden olarak hatalı/ayıplı olduğunu düşünüyor iseniz, garanti kapsamı altında incelemeye verebilirsiniz.

  Sizleri ürününüz ve faturanız ile birlikte en yakın mağazamıza davet etmek isteriz. Yetkili reyon çalışanlarımız gerekli incelemeleri yapacaklardır. Siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

  Sizleri tekrardan Decathlon web sayfamızda ve mağazalarımızda göreceğimize inanıyoruz.  Kullanıcı yorumlarınızı diğer ürünlerimizde de görmek istediğimizi belirtmek isteriz, 

  Sağlıklı ve spor dolu günler dileriz!


  DECATHLON MUTLU MÜŞTERİ EKİBİ


 • torunumun kullandığı mayo hk.
  13 Oct 2015
  kullanışlı çabuk kuruyor söylenecek söz yok .memnunuz.

  havuzda kullandığı halde mayoda bir sorun yaşamadık.decathlon aldığımız her üründen memnun kaldık..

HAUT DE PAGE