• REVA DENİZ ŞORTU - KADIN - SİYAH
  • REVA DENİZ ŞORTU - KADIN - SİYAH
  • REVA DENİZ ŞORTU - KADIN - SİYAH
  • REVA DENİZ ŞORTU - KADIN - SİYAH
  • REVA DENİZ ŞORTU - KADIN - SİYAH
  • REVA DENİZ ŞORTU - KADIN - SİYAH
  • REVA DENİZ ŞORTU - KADIN - SİYAH
  • REVA DENİZ ŞORTU - KADIN - SİYAH
  • REVA DENİZ ŞORTU - KADIN - SİYAH

REVA DENİZ ŞORTU - KADIN - SİYAH

Ref :
8332009
Ürün avantajı
Kalçaları ve uylukların üst bölümünü tamamen kapatan kadın deniz şortu. Rahat, elastik bel kemeri ve görünümü güzelleştiren dikey kesim. Su içinde yapacağınız bütün aktiviteleriniz için ideal.
Yorum Yazın
29,99 TL*

AVANTAJLAR

Destek
Su sporları yaptığınızda mükemmel şekilde dengeli duran deniz şortu.
Kavrama
Kalçaları, uylukların üstünü ve karnın alt kısmını kapatan yapıya sahiptir.
Çabuk kuruma özelliği
Polimer bazlı bileşeni sayesinde hızlı kuruma sağlar.
Çevre dostu
Kullanım ömrü karşılaştırması: Kadın bikini altı - sustainability.decathlon.com

ÖZELLİKLERİ

Mayo türü
Bikini altı
Model
Şort
Bileşenler
Ana kumaş : 80.0% Poliamit, 20.0% Elastan Astar : 100.0% Poliamit
Test lab terrain
Bu ürün, kalite kontrol amaçlı birçok laboratuvar testine ve Hendaye'deki tesislerimizde kullanım testlerine tabi tutulmuştur: Bu testler, genel olarak kumaşın esnekliği ve dayanıklılığı ile renklerin sürtünmeye, yıkamaya, deniz suyuna, klorlu suya ve ışığa maruz kalmaya karşı dayanıklılığı ile ilgilidir. Ayrıca, tekrarlanan yıkamalar sonrası ürünün genel yapısını koruduğu da gözlemlenmiştir.
Kullanım
Hobi amaçlı su sporları yapanlar için tasarlandı.
Garanti
2 yıl

TAVSİYE

bakım önerileri
Satın aldıktan sonra ürünü yıkayın. Her kullanımdan sonra duru suyla temizleyin. Ürünü makinede yıkamak isterseniz 30°C'de çok az deterjan kullanarak ve yumuşatıcı kullanmadan yıkayın.
Kullanım Kısıtlamaları
Klorlu ortamda sürekli kullanımı önerilmez.

İLAVE BİLGİLER

Vücut yapısına uygunluk
Tribord, su sporları aktiviteleri sırasında kalçalarını ve karnını tamamen kapatmak bunun yanı sıra rahatlığını korumak isteyenler için REVA deniz şortunu geliştirdi. Mikrofiber yapısı sayesinde yaptığınız spor ne olursa olsun yanınızda olacak; şortunuzun yerinden kaymayan yapısı ile şortunuzu dalgalarda kaybetmeniz imkansızdır! İki dikey kesimi ile görünümünüzü güzelleştirir ve kalçanızı ön plana çıkarır. Tüm vücut tiplerine uygundur.
Kuru ve ıslak haldeki beden
Bikini ve mayo kumaşları suya girdiğinde kendini bırakabileceğinden modellerimizi kuruyken vücudunuza oturacak şekilde tasarlıyoruz. Böylece, sudayken rahat hareket edebiliyorsunuz. Bu nedenle, kendinize uygun bedeni seçmenizi öneriyoruz. Kabinde denediğiniz zaman mayo ve bikiniler üzerinize tam oturmalıdır: Vücudunuzu kavradığını hissetmelisiniz. Mayolarımızın tasarımında kullanılan bazı bileşenlerde bulunan elastan içeriği, suda yumuşayıp esnemektedir.
Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı
Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur. Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır. Daha fazla bilgi için: http://sustainability.decathlon.com/
HAUT DE PAGE