BIENTÔT DISPONIBLE
  • No image

SUBEA 100 KURŞUN AĞIRLIK KEMERİ

Ref :
8361646
Ürün avantajı
128 cm uzunluğundaki bu tüplü dalış kemeri uzunluğu ile fark yaratmaktadır. Tüplü dalış ve sualtı avcılığı yapanların vücut yapıları ile uyumludur.
Yorum Yazın
19,99 TL*

AVANTAJLAR

Giyme / çıkarma kolaylığı
Bu polipropilen bileşenli tüplü dalış kemeri plastik toka ile kapatılır.
Vücuda uygunluk
128 cm'lik uzunluğu ile bütün dalgıç boyları ile uyumludur.

ÖZELLİKLERİ

Bileşenler
%100 poliproplen kemer, %100 plastik toka.
Kullanım
sualtı avcılığı, serbest dalış ve tüplü dalış yapanlar için tasarlandı.
Garanti
2 yıl

TAVSİYE

Depolama İpuçları
Güneşten ve nemden koruyun.

İLAVE BİLGİLER

Ağırlık takma
Serbest dalış ve sualtı avcılığı antrenmanları için seçeceğiniz ağırlık wetsuitiniz ve dalmak istediğiniz derinliğe göre belirlenmelidir.
stopperlar
Sabit ağırlıklar (stopper diye de adlandırılır) iki kurşunu birbirine bağlamanızı sağlar: böylece dalış yaptığınız sırada kurşunlar hareket etmez.
Ağırlığı etkileyen durumlar nelerdir? 1/2
En önemlisi, sizsiniz! Fizyolojiniz (ağırlık) ve vücut ağırlık endeksiniz (ağırlık/boy) kurşun seçiminizde rol oynar. Sırada, dalış yapacağınız su vardır: deniz suyu tatlı suya göre daha fazla yüzerlik sağlar (daha fazla ağırlığa ihtiyaç duyarsınız). Son olarak, giydiğiniz wetsuit seçeceğiniz ağırlığı etkiler: neopren bileşenin yoğunluğuna bağlı olarak daha fazla ya da daha az batarsınız.
Ağırlığı etkileyen durumlar nelerdir? 2/2
Tüplü dalış yaptığınızda, kullandığınız tüpün ağırlığı seçeceğiniz ağırlığı etkiler. Tüpün içindeki hava da aynı şekilde göz önünde bulundurulması gereken bir faktördür: aslında, ne kadar hava tüketirseniz, tüpün ağırlığı o kadar azalır ve suya batmama durumunuz daha fazla olur (batmadan yüzersiniz!).
HAUT DE PAGE