• ÜÇ KOLLU BUMERANG - SAĞ EL İLE KULLANIM
 • ÜÇ KOLLU BUMERANG - SAĞ EL İLE KULLANIM
 • ÜÇ KOLLU BUMERANG - SAĞ EL İLE KULLANIM
 • ÜÇ KOLLU BUMERANG - SAĞ EL İLE KULLANIM
 • ÜÇ KOLLU BUMERANG - SAĞ EL İLE KULLANIM
 • ÜÇ KOLLU BUMERANG - SAĞ EL İLE KULLANIM
 • ÜÇ KOLLU BUMERANG - SAĞ EL İLE KULLANIM
 • ÜÇ KOLLU BUMERANG - SAĞ EL İLE KULLANIM
 • ÜÇ KOLLU BUMERANG - SAĞ EL İLE KULLANIM

ÜÇ KOLLU BUMERANG - SAĞ EL İLE KULLANIM

Ref :
8332935
Ürün avantajı
Başlangıç seviyesindekiler ve küçükler için ideal üç kollu bumerang! Yakalamayı kolaylaştıran kısa mesafeli atış çapı.
15,99 TL*

2 MEVCUT RENK(LER)

 • ÜÇ KOLLU BUMERANG - SAĞ EL İLE KULLANIM
 • ÜÇ KOLLU BUMERANG - SOL EL İLE KULLANIM

AVANTAJLAR

Kullanımı kolaydır
Yakalamayı kolaylaştıran kısa uçuş mesafesi.
Mesafe
18 - 20 metreye kadar fırlatılabilir.
Aerodinamiklik
Ön kısımda kıvrılmış kolları ile yükselen dönüş çapı sayesinde kolay yakalanır.

ÖZELLİKLERİ

Bileşen
Plastik
Bileşenler
Ana kumaş : 100.0% Polipropilen
Test lab terrain
Tribord bumerang ürün gamı bumerang konusunda uzman olan teknik ortaklar ile birlikte çalışılarak üretilmiştir. Bütün ürünlerimiz uzmanlar tarafından bumerang aktivitelerinde kullanılabilecek en uygun yapıyı bulabilmek için test edilmiştir.
Kullanım
Kullanımı kolay bir bumerang isteyen 8 yaş üzeri kullanıcılar için tasarlandı. Sağ ve sol el kullanımı için farklı ürünler.
Garanti
2 yıl

TAVSİYE

bakım önerileri
Bir bez yardımıyla temizleyin.
Depolama İpuçları
Uzun süre yüksek sıcaklıkta bırakmayın.
Kullanım Kısıtlamaları
Açık bir alanda kullanın.

İLAVE BİLGİLER

Boyutlar
Kolların uzunluğu: 14 cm Enjekte polipropilen bileşenli üç kollu bumerang. Kalınlık: 4mm
Özellikler
Üç kollu bu bumerang özellikle yarışmalarda kesinlik ve etkinlik sağlayan hızlı bir bumerang olarak tasarlanmıştır. Yapısını herkesin kullanımına uygun olacak şekilde değiştirdik. Bumerangın hızı konusunda da çalışmalar yapılmıştır. Öne doğru hafifçe kıvrılmış olan her bir kolu bumerang fırlatıldığında yükselen bir dönüş çapı yaratır ve size doğru geldiğinde daha kolay yakalayabilmenizi sağlar.
Yapı
Düz yapısı ile çocuklar ve bumerang kullanımına yeni başlayanlar için idealdir. Rüzgarsız havada olumlu bir etki sağlar.
Sağ elini ve sol elini kullananlar için farklı türleri mevcuttur.
Her bumerangda olduğu gibi, TRIBORD üç kollu bumerang ön ve arka kenara sahiptir. Bu nedenle, sol el ile kullanım için tasarlanmış bir bumerangı sağ elini kullanan bir kişi fırlatmamalıdır. Bumerangın sağ ve sol elini kullananlar için 2 farklı modeli bulunmaktadır. Ön kenar atacağınız yöne bağlı olarak her zaman ön bölümde bulunmalıdır. BUMERANGIN ARKA KISMINDA BULUNAN İŞARET, SAĞ VEYA SOL EL İLE KULLANIMLARDAN HANGİSİ İÇİN TASARLANDIĞINI GÖSTERMEKTEDİR.
Bumerang nasıl atılır?
BUMERANGINIZI RENKLİ TARAFI GÖRÜNECEK ŞEKİLDE FIRLATINIZ - RENKLİ TARAFI SİZE BAKMALIDIR. Rüzgara karşı durunuz. BUMERANGI YERE DİK OLACAK ŞEKİLDE YERLEŞTİRİNİZ Bumerangı yaklaşık 15 derece olacak şekilde hafifçe eğiniz. Bumerangı 45 derece açıyla rüzgara karşı olarak fırlatınız. NOT: BUMERANGI YATAY BİR ŞEKİLDE ATMAYINIZ. Yeni başlayanlar bumerangı yatay atma eğilimindedirler. Bu durum bumerangın keskin bir biçimde havaya fırlayıp geri düşmesine neden olur.
Profesyonellerden ipuçları!
Daha etkili bir atış için, bumerangın atış yönünü ve v açısını ayarlayın. Ayrıca rüzgarın olmadığı zamanlarda, daha kısa mesafeli ve yere daha yakın fırlatmalar yapabilmeniz için her kol için biraz daha pozitif bir v açısı ve atış yönü sağlamanızı öneriyoruz. Rüzgar çok güçlüyse, her kolun ucuna küçük elastik bantlar takarak bumerangın biraz daha ağır olmasını ve atışın sonunda yavaşlamasını sağlayabilirsiniz.

KULLANICI YORUMLARI

Not dağılımı
 • 2 kanatli boomerang
  24 Jun 2015
  - -

  Ürün gayet güzel ve sağlam, Tribord un web sayfasında yer alan gercek 2 kanatli boomerang 'dan getirmenizi rica ederim. 3 kanatlilarin uçuş mesafesi kısa oluyor.

HAUT DE PAGE