BIENTÔT ÉPUISÉ

100 SICAK TUTAN YELKENLİ YAĞMURLUĞU - ÇOCUK - PEMBE

Ref :
8344157
Ürün avantajı
Sıcak tutan bu yağmurluk, su geçirmez ve esnek kumaşı sayesinde sizi yağmurdan, soğuktan ve rüzgardan korurken tüm seyirlerinize uyum sağlar.
YORUMLARINIZ
4.6 / 5 5 Kullanıcı Yorumu
74,99 TL*

3 MEVCUT RENK(LER)

AVANTAJLAR

Su geçirmezlik
4 saat boyunca sağanak yağış altında kalarak su geçirmezliği onaylanmıştır.
Isı yalıtımı
Astarlı mont, cepler ve kapüşon. Manşetlerin uçları ayarlanabilir.
Rüzgar geçirmez
Yüksek yakası ve kumaş kaplaması ile rüzgarın üşütücü etkisinden korur.
Cep
2 adet eli ısıtan fermuarlı cep. 1 adet fermuarlı iç cep.
Su tutmaz
Suyun kumaş üzerinde kaymasını sağlayan özel bir işlem yapılmıştır.
Sağlamlık
Isı yalıtımı sağlayan, su geçirmez ve dayanıklı bileşen.
Deniz suyuna karşı dayanıklılık
Standart kaplamalara zarar veren hidroliz etkisini engelleyen işlem.
Çevre dostu
Puan B - Karşılaştırma: Sıcak tutan su geçirmez çocuk montu - teknik detaylar

ÖZELLİKLERİ

Bileşenler
Dış kumaş : 100.0% Poliamit Dolgu malzemesi : 100.0% Polyester Ana astar : 100.0% Poliamit İkinci astar : 100.0% Polyester
Tests
Test, meteorolojik olayları yansıtan bir simülatörde, sağanak yağış koşulları altında gerçekleştirilmiştir. Bu simülatörde, 100 L / Sa / m2 yağışa tabi tutulan sıcak tutan montun, 4 saat sonra bile kullanıcıyı kuru tutacağı kanıtlanmıştır.
Kullanım
Fırtınalı, soğuk ve rüzgarlı havalarda kıyı seyri yaparken korunmak isteyen çocuklar için tasarlandı.
Garanti
2 yıl

TAVSİYE

bakım önerileri
Raincoastal sıcak tutan su geçirmez yağmurluğunuzu makinede 30°C'de ters yüz ederek ve cırt cırtları kapalı bir biçimde yıkayın, yumuşatıcı kullanmayın. Tam durulama ve hafif sıkma programında yıkayın. Asarak kurutmaya özen gösterin. Ürünün su tutmazlığını arttırmak için kurutma makinesinde kısa programda ve düşük ısıda kurutabilirsiniz. Ürününüzü ilk su tutmazlık seviyesine getirmek için maksimum 110°C 'de ütüleyebilir ya da Tribord'a özel su tutmazlık spreyini kullanabilirsiniz.
Depolama İpuçları
Kuru bir yerde saklayın ve nefes alan kaplamasına zarar verebileceğinden ürününüzü radyatör gibi herhangi bir sıcaklık kaynağının üzerine koymayın.

İLAVE BİLGİLER

Su geçirmezlik:
Novadry bileşeni sayesinde sağanak yağmurda bile kuru kalacağınızın garantisini verir. Yağmur simülatöründe, 4 saat boyunca 100 L/S/m2 sağanak yağmura denk suyun altında kalan ürünün su geçirmediği onaylanmıştır. Bileşenin su geçirmezliği, 4000 mm üzerinde su basıncına dayanıklıdır.
Kapüşon:
Otomatik kilitlenen, iki kuşgözüyle ayarlanabilir elastik kordonu bulunan elyaf astarlı bu kapüşon sizi kötü hava koşullarına karşı korur. Elastik ip ile ayarlanabilen kapüşon mükemmel bir görüş açısı sunar.
El ısıtıcı cepler:
İki adet fermuarlı geniş cebi, ellerinizi sıcak tutmanızı, rüzgardan ve yağmurdan korumanızı ve gerektiğinde kişisel eşyalarınızı güvenle taşımanızı sağlar.
Bileklerin ayarlanması:
Cırt cırtlı bant kullanılarak üretilen manşet uçları bilek boyunuza göre ayarlanabilir, bileğinizden içeri su ve hava girişini engeller.
Yağmurluğun fermuar sistemi:
Plastik enjekteli fermuarı (ceplerde de aynı şekildedir) özel yapıdaki dişleri sayesinde paslanmayı önler. Oluklu fermuar şeridi sayesinde ideal su geçirmezlik sunar.
Su geçirmezlik testi ya da duş testi nedir?
Ürünlerin, farklı hava koşullarında, belirli bir miktar su altında gerçekleştirilen testlere tâbi tutulmasıdır. Ürünlerimizin tümü, ürünün kullanımına uygun şekilde 4 saat boyunca 100 L / Sa / m² - 450 L / Sa / m² arası değişen su altında test edilerek onaylanır.
Bileşenin su tutmazlığı:
Sıcak tutan yağmurluk su tutmazlık özelliğini dış yüzeyine uygulanan bir işlem ile kazanır. Bu işlem, suyun kumaş tarafından emilmeden yüzeyden akıp gitmesini sağlar. Böylece bileşen su geçirmez, hafif kalır ve sıcak tutar. Bu özelliğin korunabilmesi için ürünün kullanım ömrü boyunca bu işlem tekrarlanmalıdır. Mağazalarımızda bu işlem için gereken ürünleri bulabilirsiniz.
Rüzgar kesen bir ürünün avantajı nedir?
Spor yaparken veya dinlenirken vücudun üşümesini engellemek için rüzgardan korunmak oldukça önemlidir. Rüzgara ve soğuğa bağlı olarak hissedilen sıcaklığı ölçen 'Windchill' modeline göre: 30 km / sa hızla esen rüzgarlı havada 5°C olan sıcaklık 0°C olarak hissedilir. Saatte 40 km / sa ile esen rüzgarın 0°C'lik bir havada hissedilen sıcaklığı -7°C olacaktır. Sıcak tutan yağmurluk rüzgarın üşütücü etkilerini azaltır.
Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı
Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden ve farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur. Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır. Açıklayıcı video: https://youtu.be/8t63KkRwn_8 sustainability.decathlon.com

YORUMLARINIZ

 • Bay
  30-39 yaş arası
  13 February 2017
  Use since 1 hafta ya da daha az
  That review has been deposited on this product version
  purchase confirmed
  Guzel

  İyi

 • Bay
  30-39 yaş arası
  19 January 2017
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  purchase confirmed
  HARİKA
  malzemesi iç malzeme biraz daha kalın olabilirdi

  yiğenlerime hediye olarak 2 adet aldım. Çocuklar çok beğendi. Malzemesi kaliteli

 • Bay
  30-39 yaş arası
  25 June 2016
  Use since 7 ile 12 ay arası
  That review has been deposited on this product version
  purchase confirmed
  TRIBORD RAINCOASTAL YAĞMURLUK
  dayanıklı sağlam, ince

  oğluma aldım. kış boyu kullandı. üşemediğini söyledi. ama bana yinede biraz ince geldi. su geçirmezliği fena değil % 70 olumlu not veririm

Bu ürünler de ilginizi çekebilir

BIENTÔT ÉPUISÉ
69,99 TL*
5.00 / 5 2 Kullanıcı Yorumu
  HAUT DE PAGE