BIENTÔT ÉPUISÉ

BAHIA ISLAND BOYUNDAN BAĞLAMALI BİKİNİ ÜSTÜ - kadın

Ref :
8331350
Ürün avantajı
Boyundan bağlanabilen göğsü kavrayan ve örten bikini üstü. Şerit destekleri ile göğsü kavrar. Sportif görünüm ve hoş bir dekolte. Bağlanabilen boyun askısı ve kopçalı sırt. Astarlı.
YORUMLARINIZ
5 / 5 1 Kullanıcı Yorumu
49,99 TL29,99 TL*
Available price from 02/10/2016 and while stocks last on Decathlon

3 MEVCUT RENK(LER)

AVANTAJLAR

Göğüs desteği
Kavrama. Tüm göğüs yapılarına ve bedenlerine uygundur.
Şekillendirici
Göğüsleri kavrayan yapısı sayesinde doğal göğüs ovalini vurgular.
Çabuk kuruma özelliği
Polimer bazlı bileşeni sayesinde hızlı kuruma sağlar.
Çevre dostu
Kullanım ömrü karşılaştırması: Kadın bikini üstü - sustainability.decathlon.com

ÖZELLİKLERİ

Mayo türü
Bikini üstü
Şekli
Boyundan bağlanan bikini üstü.
Göğüs pedi
yok.
Balen
yok.
Korse
yok.
Koleksiyon
Island
Tests
Bu ürün, kalite kontrol amaçlı birçok laboratuvar testine ve Hendaye'deki tesislerimizde kullanım testlerine tabi tutulmuştur. Bu testler, genel olarak kumaşın esnekliği ve dayanıklılığı ile renklerin sürtünmeye, yıkamaya, deniz suyuna, klorlu suya ve ışığa maruz kalmaya karşı dayanıklılığı ile ilgilidir. Ayrıca, tekrarlanan yıkamalar sonrası ürünün genel yapısını koruduğu da gözlemlenmiştir.
Kullanım
Hobi olarak su sporları yapanlar için tasarlanmıştır. 85 B - 95 E.
Garanti
2 yıl

TAVSİYE

bakım önerileri
Satın aldıktan sonra ürünü yıkayınız. Her kullanımdan sonra temiz su ile temizleyiniz. Ürünü makinede yıkamak isterseniz, 30 derecede çok az deterjan kullanarak ve yumuşatıcı kullanmadan yıkayınız.
Kullanım Kısıtlamaları
Klorlu ortamda sürekli kullanımı önerilmez.

İLAVE BİLGİLER

Vücut yapısına uygunluk
Göğüsleri kavrayan yapısı ile BAHIA boyundan bağlamalı bikini üstü, doğal göğüs ovalini hafifçe vurgular ve yüzerken güçlü destek sağlar. Boyundan bağlanan feminen tasarımı ile göğüs bölgesini hafifçe kavrayarak hoş bir dekolte sunar. Boyundan bağlanan askılar, ürünü vücudunuzun yapısına göre ayarlamanızı ve rahat etmenizi sağlar. Bikininizin açılmasını önleyen sırt klipsi sayesinde güvenle yüzebilirsiniz. Normal ve yuvarlak göğüslüler için idealdir.
Göğüsleriniz sarkık mı görünüyor?
Göğüsleriniz armut biçiminde mi? Ya da rejim veya kilo alımı sonrasında diriliklerini mi kaybettiler? Bu durumda, dik bir yapıda oldukları söylenemez. Tribord size, göğüslerinizi dikleştirip yuvarlak bir görünüm sağlayan ve pedlerle desteklenen farklı üst seçenekleri sunuyor.
Göğüslerinizin dolgun bir görünümü mü var?
Göğüsleriniz hindistan cevizi biçiminde mi? Sarkık yapıdakilerin aksine, göğsünüzün üst kısmında dolgun ve dik bir görünüm mü oluşturuyor? Tribord size, doğal kıvrımlarınızı ön plana çıkaran ve dekoltenizi destekleyen farklı üst seçenekleri sunuyor.
Göğüsleriniz sarkık ya da dolgun değil mi? Normal yapıda göğüslere mi sahipsiniz?
Elma biçiminde, diri ve sıkı yapıda göğüslere sahipseniz tüm bikini üstleri sizin için uygundur. Kullanım sıklığınıza ve şekline göre dilediğiniz modeli seçebilirsiniz.
Kuru ve ıslak haldeki beden
Bikini ve mayo kumaşları suya girdiğinde kendini bırakabileceğinden modellerimizi kuruyken vücudunuza oturacak şekilde tasarlıyoruz. Böylece, sudayken rahat hareket edebiliyorsunuz. Bu nedenle, kendinize uygun bedeni seçmenizi öneriyoruz. Kabinde denediğiniz zaman mayo ve bikiniler üzerinize tam oturmalıdır. Mayolarımızın tasarımında kullanılan bazı bileşenlerde bulunan elastan içeriği, ürünlerin esneyip suda kendisini bırakmasına neden olur.
Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı
Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur. Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır. Daha fazla bilgi için: http://sustainability.decathlon.com/

YORUMLARINIZ

 • Bayan
  40-49 yaş arası
  05 July 2016
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  purchase confirmed
  Tatil alışverişi
  beden şahane kesim çok güzel renkler nefis

  Herşeyiyle mükemmel bir alışverişti kargo çok hizlı beden olarak şahaneydi herşey için teşekkürler

HAUT DE PAGE