BIENTÔT ÉPUISÉ

DALIŞ DEKO ŞAMANDIRASI - SİYAH

Ref :
8360105
Ürün avantajı
Dalış yapanların güvenliği için vazgeçilmez dalış deko şamandırası.
79,99 TL*

2 MEVCUT RENK(LER)

AVANTAJLAR

Görülebilirlik
Deko şamandırası her zaman şiş olmalıdır. Tek yönlü tıpa. Patentli şamandıra.
Kullanımı kolaydır
120 g. ağırlık ve denge yeleğine asmanız için kanca ve kayışı da mevcuttur.
Darbelere karşı dayanıklı
Saklama kılıfı.
Yıpranmaya karşı dayanıklılık
Kaplamalı ana kumaş. Şeritle desteklenmiş dikiş.

ÖZELLİKLERİ

Bileşenler
Ana kumaş : 80.0% Poliamit, 20.0% Poliüretan Kemer : 100.0% Kurşun
Approved by
Teknik ortağımız: Planet Ocenan. Bu tesis, Tribord'da bulunan 5 yıldızlı PADI sertifikalı bir dalış merkezidir. Merkezde tüm yıl boyunca Tribord ürünleri kullanılır. Eğitmen ekibi; ürün müdürleri, tasarımcılar ve mühendislerle birlikte, üretim sürecinden başlayarak prototiplerin denenmesine ve uzun süreli kullanım testlerine kadar Tribord dalış ürünlerinin geliştirilmesine katkıda bulunur. Yıl boyunca, başlangıç seviyesinden itibaren eğitim gören tüm dalgıçlar bu sürece dahil olur.
Kullanım
Deko durağı aşamasındaki TÜPLÜ DALIŞÇININ varlığına işaret eder.
Garanti
2 yıl

TAVSİYE

Depolama İpuçları
Dalış malzemelerinin, ozon kaynaklarından uzak bir yerde muhafaza edilmesi gerekir. Ekipmanınızı, doğrudan güneş ışığı almayan, ısıdan uzak ve kuru bir yerde saklayın.
Kullanım Kısıtlamaları
Dalış için eğitmen onayı gereklidir.

İLAVE BİLGİLER

Özellikler
120 g. ağırlık, denge yeleğine asmanız için 6 metre uzunluğunda polyester (güneş ışığına karşı daha dayanıklıdır) kayış ve kanca. Uzunluk: 150 cm - genişlik: 15 cm - kalınlık: 8 cm.
Sürtünme direnci
Aşınma ve sürtünmelere karşı maksimum dayanıklı poliüretan kaplama poliamit ana kumaş. Şeritle desteklenmiş dikiş.
Patentli şamandıra
Söz konusu patent, deko şamandırasının suyun üzerindeyken bile her zaman şişkin kalmasını sağlayan tek yönlü bir valfın bulunduğunu gösterir. Böylece, şamandıranın içindeki hava boşalmaz ve işlevini korur. Bu valf, aynı zamanda yüksek basınç valfı görevi de görür. Böylece, çıkışa yakın basınç arttığında şamandıra zarar görmez.
Renk: Görünürlük ve işaretleme
Turuncu şamandıranın rengi gün boyunca maksimum görünürlük sağlar. Siyah şamandıranın rengi kullanılan reflektörlü mürekkep sayesinde gece saatlerinde de mükemmel görünürlük sağlar. Siyah şamandıranın rengi kullanılan reflektörlü mürekkep sayesinde gece saatlerinde de mükemmel görünürlük sağlar.
Siyah renk seçimi
Siyah renkli deko şamandırasını sabah az ışıkta, alacakaranlıkta ya da gece yaptığınız, ışığın az seviyede olduğu dalış antrenmanlarında daha fazla görünürlük sağlamak amacıyla tasarladık. Alfa bayrağı siyah şamandıranın üzerine daha fazla görünürlük sağlamak amacıyla reflektörlü mürekkep ile yazılmıştır. Ayrıca, gündüz karadan denize bakıldığında mükemmel bir kontrast sağlar. Sarı ve siyah renkli şamandıralar ile de kontrasttır.
HAUT DE PAGE