EASYBREATH ŞNORKEL MASKESİ - MAVİ

Ref :
8304664
Ürün avantajı
Panoramik görüş açısı ve burundan nefes alma olanağı sağlayan Easybreath şnorkel maskesi ile su altı dünyasını daha rahat keşfedebilirsiniz.
YORUMLARINIZ
4.7 / 5 182 Kullanıcı Yorumu
129,99 TL*

3 MEVCUT RENK(LER)

AVANTAJLAR

Nefes alıp vermeyi kolaylaştırma
Burun ve/veya ağız yoluyla doğal nefes almayı sağlayan entegre maske.
Buğu yapmama özelliği
Özel hava dolaşım sistemi, buğu oluşumunu engeller.
Görüş alani
Panoramik görüş alanı, 180°'ye kadar etkili.
Giyme / çıkarma kolaylığı
Ayarlanabilir elastik kumaş kayışı saçlarınızı çekmez.
Su geçirmezlik
Şnorkelin üst kısmından su girişini önleyen "dry-top" sistemi.
Suyu dışarı atma özelliği
Maskenin altında başınızı kaldırdığınızda su çıkışını sağlayan tahliye valfi.
Vücuda uygunluk
Yüz için rahatlık ve su sızdırmazlık sağlayan silikon gövde 2 farklı boydadır.

ÖZELLİKLERİ

Bileşenler
Skirt (for mask) : 100.0% Silikon Frame (for mask) : 100.0% Polipropilen Tube (for snorkel) : 100.0% Polikarbonat - Akrilonitril Butadiyen Stiren (PC - ABS) Lens (for mask) : 100.0% Polikarbonat - Akrilonitril Butadiyen Stiren (PC - ABS)
Kullanım
10 yaş ve üzeri, yüzeyde ŞNORKELLE DALIŞ yapanlar için tasarlandı.
Garanti
Gerekli olan yedek parçaların uygun kullanım dahilindeki garanti süresi: 2 yıl garanti
Bilgi notunu indirin

TAVSİYE

bakım önerileri
Easybreath maske, kullanımdan sonra haftada bir kez, elde bulaşık deterjanı ile yıkanmalıdır. Net görüntüyü korumak ve buğu oluşumunu engelleyen özel havalandırma sisteminin doğru işlemesini sağlamak için camın iç kısmının temizliğine özen gösterin. Bulaşık makinesinde yıkamayın.
Depolama İpuçları
Kuru ve ışık almayan bir yerde saklayın.
Kullanım Kısıtlamaları
Yoğun yüzme ve dalış da dahil 10 yaşından küçükler kullanamaz.

İLAVE BİLGİLER

Neden Easybreath ile serbest dalış yapılmamalıdır?
Easybreath maskenin içinde bulunan hava miktarı, klasik maskelerde bulunandan çok daha fazladır, 1 metrelik derinlikte maskenin yüze uyguladığı basınç rahatsız edici olacaktır. Serbest dalış yaptığınızda, basıncı azaltmanız çok önemlidir ancak Easybreath maskeyi kullanırken burnunuza ulaşamadığınız için bu imkansızdır.
Neden Easybreath şnorkel daha uzun değil?
Sanılanın aksine, Easybreath şnorkel klasik şnorkele oranla daha çok suyun yüzeyinde kalır. Klasik şnorkelin daha uzun gözükmesinin nedeni, Easybreath şnorkel gibi başın üst kısmına değil ağıza takılmasıdır. Yürürlükteki standartlara uygun nefes almayı sağlamak için şnorkelin boyunu uzatmamız mümkün değildir.
Hangi Easybreath boyunu tercih etmeliyim?
Easybreath maskenin, yüzü %90 oranında kaplayan 2 farklı boyu bulunmaktadır. 10 yaşından büyük çocuklar, gençler ve kadınların S/M boylarını, erkeklerin ise M/L boylarını seçmesi önerilir. Kendinize uygun boyu bulmak için maskeyi, mağazada yüzünüze deneyin. Maskenin alt kısmı ile çeneniz arasında boşluk kalmamalıdır. Daha fazla bilgi için: http://www.tribord.tm.fr/conseils/comment-choisir-la-taille-de-son-masque-easybreathr
Neden ürünleri 4 boydan 2 boya düşürdük?
S/M ve M/L boyları, 10 yaşından büyük herkesin yüzünü %90 oranında kaplamaktadır. XS ve L/XL boylarının üretimini ise durdurma kararı aldık. Bu düzenleme sayesinde Easybreath'in fiyatı düşecektir.
Sakalım varsa Easybreath maske kullanabilir miyim?
Sakal içeriye su girmesine neden olabilir. Sakallar, silikon gövde ile cildiniz arasından su sızmasına neden olabileceğinden sakalı olanların Easybreath kullanmasını önermiyoruz.
Buğu oluşumunu önleyen özel sistem nasıl çalışır?
18°C ve üzeri su sıcaklıklarında verimli çalışır ve nefes yoluyla alınan havanın ağza veya burna ulaşmadan önce cama doğru gittiği varsayımını temel alır. Nefes verdiğinizde, nem haline gelen hava, silikon yan bağlantılar ve plastik sayesinde şnorkele ulaşır ve dışarı atılır. Böylece hava sürekli olarak yenilenir. Arabanızın ön camının havalandırma tertibatı ile aynı prensibe dayanır.
Suyun içeri girmesini engelleyen "dry-top" sistemi nasıl çalışır?
Su üzerinde dalga olduğunda veya kullanıcı başını çok fazla öne eğdiğinde şnorkele su girmesini önleyecek şekilde tasarlanmıştır. Şnorkelin içinde, daldığınız sırada yukarı doğru çıkarak su girişini kapatan bir valf bulunmaktadır. Dalış sırasında, yüzeye çıkarken, tekrar aşağı inmesi için valfi üflemeyi unutmayın.
Easybreath maskemi kullanırken nelere dikkat etmeliyim?
Kuma dikkat edin! Easybreath şnorkel maskenizi, camlarının çizilmesine neden olacağından kumla temas ettirmeyin. Kum girmesi durumunda şnorkeli yerine takmaya çalışmayın. Şnorkeli maskeye takmadan önce her ikisini de durulayın. Kum şnorkelin içinde bulunan su tahliye valfini tıkayabilir. Şnorkeli doğrudan bol suyla durulayın veya tahliye valfini açmak için şnorkelin arka kısmındaki hava deliklerinden geçirebileceğiniz bir anahtar kullanın, ardından şnorkeli durulayın.
Kırılması halinde, Easybreath maskemin tamiri mümkün müdür?
EVET, Easybreath maskenizin ömrünü uzatın! Satış sonrası hizmet, Decathlon mağazanızdaki atölyelerde mevcuttur. Yedek parçalara, internet üzerinden ulaşabilirsiniz: http://spi-atelier.decathlon.fr/fr/atelier/produit/1885088 . Parçaların kodları: Kayış - 8316952, Valf - 8363399, Şnorkel - 8342901, Beyaz kapak- 8363395.
Tüm sorularınızı Sıkça Sorulan Sorular bölümünde bulabilirsiniz.
Easybreath şnorkel maskeleri ile ilgili SSS bölümüne bakabilirsiniz http://www.tribord.tm.fr/conseils/masque-snorkeling-easybreath-questions-les-plus-frequentes-faq
SUBEA markası nedir?
Tribord Dalış ürünleri markası, Decathlon'un sadece şnorkelle dalış, tüplü dalış, sualtı avcılığı ve serbest dalış gibi sualtı sporlarına özel markası SUBEA'ya dönüştü. Tüm dalış ürünlerimiz zamanla bu marka ile değiştirilecektir. Neden SUBEA? Çünkü: "SUBaquatic Experiences are Amazing" (Sualtı Deneyimi Muhteşemdir) Daha fazla bilgi için: www.subea.com

YORUMLARINIZ

4.7 / 5 182 Kullanıcı Yorumu
176 users recommended this product
Favorable review more useful
That review has been deposited on this product version
Bay
40-49 yaş arası
26 July 2015
Use since 2 ile 8 hafta arası
Geleceğin maskesi
Sıfır buğulanma, görüş alanı, kolay nefes alma 1 m.'den fazla dalamama, fiyat

Almadan önce yüze uyumu konusunda endişeliydim ama sitedeki tariflere göre 2 tane aldım (bir 10 yaşında kızıma S/M, bir kendime L/XL), arkadaki lastikle ayarlamayı düzgün yapınca hiç sorunsuz çalıştı. Suyun üstünde buğulanma yaşamadan bütün dibe hakim olabilmek çok hoş bir duygu. Dipte gördüğünüz şeyleri alabilecek kadar dalmak da mümkün. Böyle bir ürünü geliştirdiği için Decathlon'a teşekkürler!

Critical review more useful
That review has been deposited on this product version
Bay
30-39 yaş arası
15 August 2015
HAYAL KIRIKLIĞI
HER YÜZE UYGUN DEĞİL

TAM ARADIĞIM GİBİ BİR ÜRÜNDÜ BENİM BURUN ÇENE ARASI 12,5 CM İKİ BEDENİ DE DENEDİM ANCAK SM BEDENİ KÜÇÜK L/XL BEDENİ BÜYÜK GELDİ MECBUREN İADE ETTİM
AÇIK MAVİ OLANINDA L BEDENİNİ GÖRDÜM AMA SATILMIYOR BELKİ O OLABİLİRDİ İŞİN KÖTÜ TARAFI BURDAN BAŞKA BİR YERDE SATILMIYOR..

Brand's answer :

Merhaba Selim Bey,

Öncelikle Easybreath maske hakkındaki deneyimlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkürler.

Belirtmek isterim ki Easybreath maskeler Decathlon tutku markalarından biri olan Tribord markasının ürünüdür. Decathlon haricinde (Decathlon'dan alıp satanlar haricinde) satışını yapan bir yer yoktur. Üretilen ürün bedenleri standart bedenlerdedir ve malesef bazı müşterilerimiz tam olarak kendine uygun ürünü bulamamaktadır. Bedeni uygun olmayan ürünleri kullanmak ise müşterilerimize performans düşüklüğü olarak yansımaktadır.

Size tavsiyem uygun beden stoklarımızda olduğu zaman satın almanızdır. Bu konuda size yaşatmış olduğumuz memnuniyetsizlikten dolayı üzgün olduğumuzu bildirmek isterim.

İyi günler.    

Levent KENAR Web Marketer DECATHLON

 • Bay
  30-39 yaş arası
  31 January 2017
  Use since 7 ile 12 ay arası
  That review has been deposited on this product version
  purchase confirmed
  Süper

  Çok güzel bir ürün. Farkında olmadan denizin altını saatlerce izleme imkanı veriyor.Tavsiye ederim.

 • Bay
  40-49 yaş arası
  11 January 2017
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  purchase confirmed
  güzel ürün
  rahat nefes alabiliniyor

  gayet kullanışlı bir ürün

 • Bay
  40-49 yaş arası
  10 January 2017
  Use since 1 hafta ya da daha az
  That review has been deposited on this product version
  purchase confirmed
  Kaliteli urun
  Urunde koku var pilastik den olabilir

  Urunu daha kulanmadim ama urun tam yuze oturuyor

HAUT DE PAGE