BIENTÔT ÉPUISÉ

ELENA PUSH UP ETKİLİ BALENLİ BİKİNİ ÜSTÜ - KADIN - NEON MERCAN RENGİ

Ref :
8357554
Ürün avantajı
Dekolteyi ön plana çıkaran push up etkili bikini üstü. Göğüsleri kavrayan balenli yapısı ve sabit pedleri sayesinde destek ve rahatlık sağlar. Boyundan bağlanan drapeli askı ve sırt klipsi. Astarlı.
YORUMLARINIZ
4.3 / 5 3 Kullanıcı Yorumu
29,99 TL*

5 MEVCUT RENK(LER)

AVANTAJLAR

Göğüs desteği
Boyun askısı ve göğüsleri kavrayan balenli yapısı ile maksimum destek sağlar.
Şekillendirici
Push up etkisi sayesinde dekoltenizi ön plana çıkarır.
Çabuk kuruma özelliği
Hızlı kuruyan polimer bazlı bileşen.

ÖZELLİKLERİ

Mayo türü
Bikini üstü
Model
Push up
Göğüs pedi
Var
Balen
Var
Toparlama
Yok
Bileşenler
Köpük : 60.0% Poliüretan, Köpük : 40.0% Polyester Ana kumaş : 82.0% Polyester, Ana kumaş : 18.0% Elastan
Tests
Bu ürün, kalite kontrol amaçlı birçok laboratuvar testine ve Hendaye'deki tesislerimizde kullanım testlerine tabi tutulmuştur: Bu testler, genel olarak kumaşın esnekliği ve dayanıklılığı ile renklerin sürtünmeye, yıkamaya, deniz suyuna, klorlu suya ve ışığa maruz kalmaya karşı dayanıklılığı ile ilgilidir. Ayrıca, tekrarlanan yıkamalar sonrası ürünün genel yapısı da test edilmiştir.
Kullanım
Hobi olarak su sporları yapanlar için tasarlandı. 85 A - 95 D.
Garanti
2 yıl

TAVSİYE

bakım önerileri
Satın aldıktan sonra ürünü yıkayın. Her kullanımdan sonra temiz su ile yıkayın. Ürünü makinede yıkamak isterseniz 30°C'de çok az deterjan kullanarak ve yumuşatıcı kullanmadan yıkayın.
Kullanım Kısıtlamaları
Klorlu ortamda sürekli kullanımı önerilmez.

İLAVE BİLGİLER

Vücut yapısına uygunluk
Kadın iç çamaşırı koleksiyonlarından aşina olduğunuz push up etkisi, her ortamda feminen görünümünüzü korumanız için artık sportif bikini modellerinde de kullanılıyor! Boyundan bağlanan drapeli askısı ile dekoltenizi ön plana çıkarır. Göğüsleri kavrayan balenli yapısı sayesinde mükemmel destek ve rahatlık sağlar. Sırt klipsi ile vücudunuza göre ayarlanır. Göğüslerini büyük göstermek isteyen küçük ve orta boy göğüslüler için uygundur.
Push-up etkisi nedir?
Bikini üstlerine eklenen hacimli göğüs pedleri göğüslerinizi yukarı kaldırarak daha feminen bir görünüm sağlar ve dekoltenizi ortaya çıkarır. Bu özellik push up etkisi olarak adlandırılır. Elena bikini modeli maksimum push up etkili kategorisinde yer alır.
Göğüs pedi nedir?
Göğüs pedi, göğüs çevresini destekleyen, sünger gibi dikiş gerektiren ve rahatsızlık verebilen bir malzeme olmaksızın mayonun üst kısmında yuvarlak hatlı bir görünüm sağlayan çıkarılabilir bir malzemedir. Tribord, modellerinin çoğunda göğüs pedi kullanımına öncelik vererek sizi ve rahatlığınızı düşünmektedir. Göğüs pedi, çıkarılabilir olması sayesinde göğüsleri yarım beden büyük veya küçük gösterebilir. Elena push up modelinin tüm bedenlerinde sabit kalıplı göğüs pedleri bulunur.
Dolgunlaştırıcı göğüs pedleri
Göğüs pedleri aynı zamanda dolgunlaştırıcı bir etkiye sahiptir. Bu, pedlerin göğüs kupuna göre ayarlanabileceği anlamına gelir: Küçük kuplar (A ve B) için maksimum push-up, daha büyük göğüsler için hafif push-up etkisi gerekir.
Balenler
Uygun bir kavrayış için göğsü bölgesini saran destekli yapı. Balenin şekline göre, ürün daha açık veya kapalı bir dekolte sunacak biçimde tasarlanabilir.
Kuru ve ıslak haldeki beden
Bikini ve mayo kumaşları suya girdiğinde kendini bırakabileceğinden modellerimizi kuruyken vücudunuza oturacak şekilde tasarlıyoruz. Böylece, sudayken rahat hareket edebiliyorsunuz. Bu nedenle, kendinize uygun bedeni seçmenizi öneriyoruz. Mayoyu kabinde denediğinizde üzerinize tam oturmalıdır. Mayolarımızın tasarımında kullanılan bazı bileşenlerde bulunan elastan içeriği, ürünlerin esneyip suda kendisini bırakmasına neden olur.

YORUMLARINIZ

 • Bayan
  40-49 yaş arası
  21 February 2017
  Use since 1 hafta ya da daha az
  That review has been deposited on this product version
  purchase confirmed
  BİKİNİ ÜSTÜ

  ÇOK GÜZEL BİR ÜRÜN..TAM BEKLEDİĞİM GİBİ..BEDEN TAM..TAVSİYE EDERİM..

 • Bayan
  40-49 yaş arası
  03 February 2017
  Use since 1 hafta ya da daha az
  That review has been deposited on this product version
  Başarılı

  Ürün beklentilerimi karşıladı.Renk çok güzel.Duruş hoş.Daha ne olsun.Henüz kullanmadım kuruma ve dayanıklılık için yorum yapamam.

 • Bayan
  30-39 yaş arası
  04 August 2016
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  purchase confirmed
  Tam da aradığım kalıp

  Sırtı dar fakat göğüsleri iri olan ve istediği bikiniyi bulamayan tüm bayanlara şiddetle tavsiye ederim çok kullanışlı ve rahat

Bu ürünler de ilginizi çekebilir

49,99 TL*
5.00 / 5 2 Kullanıcı Yorumu
  39,99 TL*
  3.50 / 5 2 Kullanıcı Yorumu
   BIENTÔT ÉPUISÉ
   29,99 TL*
   5.00 / 5 1 Kullanıcı Yorumu
    HAUT DE PAGE