ITIWIT 1 ŞİŞME KANO - TEK KİŞİLİK - SARI

Ref :
8335514
Ürün avantajı
Yetişkinler için uygun yükseltilmiş 1 oturağı sayesinde rahatça kürek çekebileceğiniz şişme kano. Dengeli ve güvenli.
YORUMLARINIZ
4.3 / 5 4 Kullanıcı Yorumu
989,99 TL*

AVANTAJLAR

Sabitlik
Yanlarda bulunan şamandıralar ve şişebilen geniş taban, iyi bir denge sağlar.
Batmama özelliği
Tek kişiliktir, maksimum 100kg (220 Ibs)
Takma / çıkarma kolaylığı
Kanonuzu çift etkili el pompası ile 6 dakikada şişirebilirsiniz.
Kayış Performansı
Patentli pruva tasarımı, su üstünde daha iyi bir kayma sağlar. 2 salma.
Rahatlık
Kürek çekerken ve dinlenirken rahat etmenizi sağlayan yükseltilmiş oturak.

ÖZELLİKLERİ

Bileşenler
Ana kumaş : 100.0% Polyester İç kumaş : 100.0% Polivinil Klorür (pvc) - ftalat içermez
Approved by
ISO 6185-1 standartlarına uygundur.
Kullanım
Durgun sularda, tek başına hobi amaçlı kano gezintisi yapanlar için tasarlandı (kıyıdan maksimum 300 metre uzakta).
Garanti
2 yıl

TAVSİYE

bakım önerileri
Kanonuzu uzun süreli saklamadan önce duru su ile yıkayın. Tabanı sökün, kanonun geri kalan parçalarını ve tabanı ayrı ayrı kurutun, ardından yeniden birleştirin ve katlayın. Şişirdikten sonra sürgüleri asla açmayın.
Depolama İpuçları
Havasını indirin ve katlayın. Isıdan ve nemden uzak bir yerde muhafaza edin.
Kullanım Kısıtlamaları
Şişirilmiş halde güneşte bırakmayın: Yüksek basınç riski.

İLAVE BİLGİLER

Şişirme önerileri ve önlemleri
Önce tabanı, ardından %50 oranında ilk şamandırayı, daha sonra da ikinci şamandırayı şişirin. Bölmelerin genel durumunu kontrol edin. Ardından, tümünü 0,1 barı (1,5 PSI) aşmayacak şekilde şişirin. FAZLA ŞİŞİRMEYİN! Tüm sibopları iyice kapatın. Suyun az olduğu (göl vb.) alanlar hariç salmaların 3'ünü de takın. ÇOK SICAK HAVALARDA, yüksek basınç nedeniyle oluşacak zararı engellemek için su dışındayken kanonun havasını biraz indirin.
Bakım önerileri
Yan bölmelerden biri zarar görürse, fermuar yardımıyla şamandırayı uzunlamasına açıp bölmeyi çıkarın. Tabanı, cırt cırtlı bantları açarak çıkarabilirsiniz. 1. durum: Şamandıranın üzerinde delik oluşursa, onarım kitini kullanarak yama yapabilirsiniz. 2. durum: Delik, birleşim yerinin üzerinde oluşursa; Zarar görmüş, 2 yıl garantili iç lastiği değiştirmek için DECATHLON mağazasının atölye servisine başvurun.
Sökme ve katlama kolaylığı
Kısa mesafeli taşımalar için yeni 2016 model taşıma çantası. Kolay kilitlenen yeni 2016 model kanatçıklar. 3 "boston" sibobunu gevşetip kanonun havasını indirin. Yan şamandıraları tabanın üzerine doğru kıvırın. Havayı boşaltmak için ters taraftan başlayarak siboplar üstte kalacak şekilde yuvarlayın. Rulo haline getirdiğiniz kanoyu çantanın ana bölmesine yerleştirin. Fermuarı kapatın ve sıkma perlonları yardımıyla bağlayın.
Kayma kalitesi
Patentli pruva tasarımı: Kano, ön ve arka tarafında bulunan sivri uçları sayesinde suyun üzerinde iyi bir şekilde kayar. Kanonun V şeklindeki ön kısmı, suda yol almayı kolaylaştırır.
Teknik bilgiler
ŞİŞMİŞ BOYUTU Uzunluk: 300 cm Genişlik: 95 cm ÇANTA İÇİNDE KATLI BOYUT Yükseklik: 62 cm Genişlik: 44 cm Kalınlık: 27 cm Ağırlık: 11 kg Maksimum basınç: 0,1 bar (1,5 PSI) Oturak sayısı: 1 İçindekiler: Kano, çanta, onarım kiti, salma İÇİNDE POMPA BULUNMAZ Tribord çok uçlu çift etkili el pompa ile şişirilebilir.
Satış sonrası servis
Itiwit kanoları satıldıktan sonra, parçalarını temin edebilmeniz için size servis hizmeti sunar. Sipariş vermek ve parça temin etmek için Decathlon mağazasının atölye servisine başvurabilirsiniz. Şişirilebilir taban: referans kodu 8344385 Sol iç lastik: referans kodu 8344383 Sağ iç lastik: referans kodu 8344381

YORUMLARINIZ

 • Bay
  30-39 yaş arası
  09 November 2016
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Çok Başarılı Bir Ürün
  Pratik, Hızlı Kurulum, Güvenilir Çantasına geri koymak zor. Fiyat

  Durgun veya düşük debili akarsuarda kullanıyorum. Bu ürün çalı, çırpı, ağaç dalı vb ile kolay kolay patlatılamaz.Ayrıca çok dengeli. Kesinlikle güvenebilirsiniz. Kurulumu 5-7 dk toplaması 3-4 dk. (Kurumasını beklemezseniz.). Çıkardığınız çantaya geri koymak biraz zor oluyor. Özetle ürün mükemmel fiyat yüksek. Bu sebeple 4 yıldız.

 • Bay
  40-49 yaş arası
  02 August 2016
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  purchase confirmed
  Genel olarak iyi
  konfor ve denge iyi, hız yeterli sibop altındaki plastik somun hava kaçırıyor

  Ürün beklentiyi karşılıyor. Sağlamlık açısından da güven veriyor ancak şişirme tapalarinin en altındaki somun çoğu zaman tam oturmuyor ve hava kaçırıyor. hatta bikaç kez en alttaki aparatı çıkarıp sadece sibobu takarak dolaştım pek sorun olmadı. benim tek sikayetim bu ve hava kaçırma sorunu artarak devam ederse iade edebilir ya da sorunun cozulmesini isteyecegim.geri kalan her açıdan gayet memnunum

 • Bay
  30-39 yaş arası
  11 July 2016
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Kürek sporu için İtiwit
  Denizci bir kano, taşınması kolay ve kaliteli Su alma

  Sakin sularda keyifle kürek çekilebileceği gibi kabarık denizde de keyifle kullanabileceğiniz çok dengeli bir kano. Uzun seyahatlerde mutlaka eldiven, sarı camlı gözlük ve UV korumaları uzun kollu kıyafet öneririm. Can yeleksiz kesinlike hiçbir deniz taşıtını kullanmayınız ve yanınıza pusula, erzak ve su geçirmeyen bir kılıf içerisinde telefon almaya özen gösterin.

HAUT DE PAGE