ITIWIT 3 ŞİŞME KANO - 2 / 3 KİŞİLİK - TURUNCU

Ref :
8307032
Ürün avantajı
Önde ve arkada rahatça kürek çekmeyi sağlayan yükseltilmiş 2 yetişkin ve ortada çocuk oturağı bulunan şişme kano. Sağlam ve güvenilir yapısı sayesinde ailece gezinti yapmak için kullanabilirsiniz.
YORUMLARINIZ
4.1 / 5 7 Kullanıcı Yorumu
1.399,99 TL*

AVANTAJLAR

Sabitlik
Yanlarda bulunan şamandıralar ve şişebilen geniş taban, iyi bir denge sağlar.
Batmama özelliği
2 - 3 kişiliktir, maksimum ağırlık 230 kg (507 Ibs)
Takma / çıkarma kolaylığı
Kanonuzu çift etkili el pompası ile 10 dakikada şişirebilirsiniz.
Kayış Performansı
Patentli pruva tasarımı, su üstünde daha iyi bir kayma sağlar. 3 salma.
Rahatlık
Kürek çekerken ve dinlenirken rahat etmenizi sağlayan yükseltilmiş oturaklar.

ÖZELLİKLERİ

Bileşenler
İç kumaş : 100.0% Polyester İç Oda : 100.0% Polivinil Klorür (pvc) - ftalat içermez
Approved by
ISO 6185-1 standartlarına uygundur.
Kullanım
Durgun sularda, 2 ya da 3 kişi olarak, hobi amaçlı kano gezintisi yapanlar için tasarlandı (kıyıdan maksimum 300 metre uzakta).
Garanti
2 yıl
Bilgi notunu indirin

TAVSİYE

bakım önerileri
Kanonuzu uzun süreli saklamadan önce duru su ile yıkayın. Tabanı sökün, kanonun geri kalan parçalarını ve tabanı ayrı ayrı kurutun, ardından yeniden birleştirin ve katlayın. Şişirdikten sonra sürgüleri asla açmayın.
Depolama İpuçları
Havasını indirin ve katlayın. Isıdan ve nemden uzak bir yerde muhafaza edin.
Kullanım Kısıtlamaları
Şişirilmiş halde güneşte bırakmayın: Yüksek basınç riski.

İLAVE BİLGİLER

Şişirme önerileri ve önlemleri
Önce tabanı, ardından %50 oranında ilk şamandırayı, daha sonra da ikinci şamandırayı şişirin. Bölmelerin genel durumunu kontrol edin. Ardından, tümünü 0,1 barı (1,5 PSI) aşmayacak şekilde şişirin. FAZLA ŞİŞİRMEYİN! Tüm sibopları iyice kapatın. Suyun az olduğu (göl vb.) alanlar hariç salmaların 3'ünü de takın. ÇOK SICAK HAVALARDA, yüksek basınç nedeniyle oluşacak zararı engellemek için su dışındayken kanonun havasını biraz indirin.
Bakım önerileri
Yan bölmelerden biri zarar görürse, fermuar yardımıyla şamandırayı uzunlamasına açıp bölmeyi çıkarın. Tabanı, cırt cırtlı bantları açarak çıkarabilirsiniz. 1. durum: Şamandıranın üzerinde delik oluşursa, onarım kitini kullanarak yama yapabilirsiniz. 2. durum: Delik, birleşim yerinin üzerinde oluşursa; Zarar görmüş, 2 yıl garantili iç lastiği değiştirmek için DECATHLON mağazasının atölye servisine başvurun.
Sökme ve katlama kolaylığı
Kısa mesafeli taşımalar için yeni 2016 model taşıma çantası. Kolay kilitlenen yeni 2016 model kanatçıklar. 3 "boston" sibobunu gevşetip kanonun havasını indirin. Yan şamandıraları tabanın üzerine doğru kıvırın. Havayı boşaltmak için ters taraftan başlayarak siboplar üstte kalacak şekilde yuvarlayın. Rulo haline getirdiğiniz kanoyu çantanın ana bölmesine yerleştirin. Fermuarı kapatın ve sıkma perlonları yardımıyla bağlayın.
Oturma rahatlığı
Arka ve ön oturaklar, ortadakine göre 2 kat daha yüksektir. Bu durum, kürek çeken yetişkinlere büyük bir rahatlık sağlar. "Çocuk" için tasarlanan oturak, standart bir yüksekliğe sahip olup daha alçak ve güvenlidir. Oturaklar, tabanda yer alan ve kanoya binecek kişi sayısını gösteren işaretlerin tam önüne denk gelecek şekilde konumlanmıştır. İşaret gözükecek şekilde, "2+1" yazan işaretin önüne 3 kişi oturabilir. "2" yazan işaretin önüne, 2 kişi oturabilir.
Kayma kalitesi
Patentli pruva tasarımı: Kano, ön ve arka tarafında bulunan sivri uçları sayesinde suyun üzerinde iyi bir şekilde kayar. Kanonun V şeklindeki ön kısmı, suda yol almayı kolaylaştırır.
Teknik bilgiler
ŞİŞMİŞ BOYUTU Uzunluk: 382 cm Genişlik: 108 cm ÇANTA İÇİNDE KATLI BOYUT Yükseklik: 73 cm Genişlik: 44 cm Kalınlık: 33 cm Ağırlık: 17 kg Maksimum basınç: 0,1 bar (1,5 PSI) Oturak sayısı: 2 ya da 3 İçindekiler: Kano, çanta, onarım kiti, salma İÇİNDE POMPA BULUNMAZ Tribord çok uçlu çift etkili el pompa ile şişirilebilir.
Satış sonrası servis
Itiwit kanoları satıldıktan sonra, parçalarını temin edebilmeniz için size servis hizmeti sunar. Sipariş vermek ve parça temin etmek için Decathlon mağazasının atölye servisine başvurabilirsiniz. Şişirilebilir taban: referans kodu 8309265 Sol iç lastik: referans kodu 8309264 Sağ iç lastik: referans kodu 8309167

YORUMLARINIZ

4.1 / 5 7 Kullanıcı Yorumu
5 users recommended this product
Favorable review more useful
That review has been deposited on this product version
08 September 2015
mukemmel

2 kişi tekli kurekler ile daha kolay çekersiniz. Bulabilirseniz tribord un kano için özel yelkenini de alın.

Critical review more useful
That review has been deposited on this product version
purchase confirmed
24 August 2015
Use since 1 hafta ya da daha az
ÇOK KÖTÜ
Görüntüsü güzel faydası sıfır

Ürünü birkez kulllandım tabanı patladı, tamir seti ile tamir ettim tutmadı. Kenara bıraktım durup dururken yan dikişleri patlamış

Brand's answer :

Merhaba Mümün Bey,

Öncelikle İtiwit 3 kayak hakkındaki deneyimlerinzi bizimle paylaştığınız için teşekkürler.

Yaşamış olduğunuz problemlere istinaden size önerim mağazalarımıza başvurarak departmandan sorumlu arkadaşlara ürünü kontrol etmesini istemeniz, gerekirse ürün iade ve değişimi için başvuruda bulunmanızdır. Mağazadaki arkadaşlarımız problemin çözülmesi konusunda size yardımcı olacaklardır.

Ürün hakkında yaşamış olduğunuz memnuniyetsizlikten dolayı üzgün olduğumuzu bildirmek isterim.

İyi günler.

Levent KENAR Web Marketer DECATHLON

 • Bay
  50-59 yaş arası
  25 August 2016
  Use since 1 hafta ya da daha az
  That review has been deposited on this product version
  purchase confirmed
  Kano çok iyi; kargo felaket
  Tasarım salma çok iyi. 3 bölüme erişim rahatlığı. Decathlon, kargo sistemini iyileştirmek zorunda..

  Kano bence çok iyi tasarlanmış. Şişme bölümler, fermuarlı bez ana iskeletten rahatça ayrılabilyor. Tamir gerekirse büyük kolaylık. Ayrıca kullanımdan sonra tekrar paketleme öncesi iç kısımların çabuk silinip kurutulması için çok ideal. Taban sökülüyor, hemen sil-kurut için uygun.
  Alttaki büyük boşaltma tıpası, içeriye dolan makul miktarda suyu kullanım sonrası rahatça boşaltıyor. 3 adet oturma koltuğu, cırt cırtlı taban ayar sistemi ile istenilen seviyede ayarlanabiliyor. Yani tekli, 2li ya da 3 lü kullanım için ayarlamak çok kolay. Bel yaslama standı, gergi kayışlarıyla çok güzel ayarlanıyor. Arkalarındaki fileye fotoğraf makinesi vs konabiliyor. Botun 17 kg olması, uçak seyahatleri için bagaj limiti açısından ideal. 3 e bölünen kürekler ve pompayla 20 kg cıvarında oluyor (rakip markalarda , 2-3 kişilik olanlar sadece bot ağırlığı 23 kg). Çok uzun olmayan tırmanışlarda sırt çantası içine konabilir ve dağ göllerine götürülebilir. Benim gibi doğa tutkunları için ideal. Tıpaların olduğu ön bölümün örtüsü, 2 taraflı klipsle açılıyor ve tıpalara ulaşım-şişirme işlemi çok kolaylaşıyor. Alta eklenen 3 adet fin (salma) çok kararlı bir kullanım imkanı sunuyor. Finsiz seyre göre denedim; seyir çok kolaylaşıyor ve kanoyu oldukça kararlı hale getiriyor-özellikle dalgalı havalarda mükemmel. Olumsuzluklar: Kargo, felaket ötesi kötü..: Seyahate ve tatile gitmeden en az 1 ay önce kargo için istek yapılmalı- Çünkü internet alışverişlerinde benim başıma gelen şu olaylar gelişebiliyor:
  1-En az 7 defa ürününüzü çağrı merkezine sormak ve söz verilen tarihte gelmesini değişik elemanlara söylemek zorunda kalmak; bu konuda yazılı olarak defalarca bildirimde bulunmak ve bu konuda size defalarca söz verilmesi ve:
  2-Buna rağmen ürünün aynı il içinde 30 km uzaklığa bir türlü gelememesi; kimsenin bu diyaloglardan haberi olmaması; değişik açıklamalar gelmesi (paketleme yanlışlığı-vs vs)
  3-Bütün bunlardan sonra bile adres teslim olması gereken ürünü, yanlış kargo şubesine gitmesinden dolayı işiniz gücünüz arasında navigasyonla gidip söz konusu farklı kargo merkezinden almak zorunda kalmak! Kabus ötesi!!
  Kısaca: Ürün profesyonel açıdan mükemmel; ancak kargo hizmeti ve bu ağdaki işleyiş felaket; tam bir alacakaranlık kuşağı-bu yönünüzü düzeltin lütfen; Decathlona yakışmıyor. Teşekkürler

 • Bay
  30-39 yaş arası
  05 June 2016
  Use since 1 hafta ya da daha az
  That review has been deposited on this product version
  Fiyat/Performans gayet iyi
  Dengeli, hizli, genis, pratik, hacimli, tasinabili Yaslanmak zor,belki imkansiz

  Dengeli, kaliteli malzemeden yapilmis bu urun 2 kisiyle yaklasik 5km/h hiz yapabiliyor ve akintiya, dalgaya, ruzgara karsi gidebiliyor. Sirtta tasinabilen cantasiyla gonderildi ve dolayisiyla suyun dibine kadar arabayla inilemese dahi bir sure sirtta tasinabiliyor. Kurulumu pratik, kaldirirken cantaya sigdirmasi biraz zor. Koltuklari az sisirin, aksi takdirde cok yuksek bir oturma pozisyonunda oluyorsunuz ve yaslandiginiz kisim arkaya esniyor ve sonucta yaslanamiyorsunuz. Ancak az da sisirilse tam arkaya yaslanilamiyor. Biraz karindan veya belden desteklemek gerekiyor. Bu da uzun yolculuklarda yorucu ve konforsuz oluyor.

 • 15 May 2016
  That review has been deposited on this product version
  Beklentilerin üzerinde

  Devrilmiyor, şişme kanoya göre oldukça hızlı gidiyor, küreklerden damlayan su dışında kesinlikle su almıyor, ürünle ilgili bir hata olduğunda mağazada anında değiştiriyorlar, şişirmesi-katlaması kolay.
  2 kişiyseniz ve çadır, çanta gibi çok eşya taşıyacaksanız 2+1 modeli en uygunu.

HAUT DE PAGE