IZYKITE 166 UÇURTMA - MAVİ

Ref :
8334078
Ürün avantajı
Kurulumu tek hareketle yapılabilen, kumanda çubuğu sayesinde başlangıç seviyesi için ideal, yenilikçi ve çok amaçlı uçurtma. Tek ipli ve akrobatik olarak kullanılabilir.
YORUMLARINIZ
3 / 5 1 Kullanıcı Yorumu
99,99 TL*

2 MEVCUT RENK(LER)

AVANTAJLAR

Açma / kapama kolaylığı
EASY SYSTEM sayesinde tek hareketle kurulur. Açmak ve kapatmak için bastırın!
Takma / çıkarma kolaylığı
Düğümlere son! Kancalar ve renk kodu sayesinde ipler birleştirilebilir.
Çok işlevlilik
İki bağlantı noktası sayesinde tek ipli veya akrobatik olarak kullanılabilir.
Kullanımı kolaydır
Kontrol çubuğu ile birlikte satılır. Sağa sola döndürerek yön verebilirsiniz!
Dayaniklilik
Fiberglas iskeleti ve güçlendirmeleri sayesinde darbelere karşı dayanıklıdır.

ÖZELLİKLERİ

Tür
Hibrit uçurtma
Tests
Fransa Hendaye'de bulunan ekiplerimiz tarafından tasarlanmış ve test edilmiştir. Tribord global tasarım merkezi Hendaye'deki Bidassoa nehrinin kıyısında bulunur. Bu sayede hem müşterilerimizle hem de denizle yakın olarak ürünlerimizi tasarlıyoruz.
Kullanım
7 yaşından itibaren uçurtma uçurmak ve ritmini öğrenmek isteyen çocuklar için tasarlandı!
Garanti
2 yıl

TAVSİYE

bakım önerileri
İplerini dikkatli bir şekilde kumanda çubuğuna sarın. Kullandıktan sonra uçurtmayı kılıfına yerleştirin.
Kullanım Kısıtlamaları
Fırtınada ve yüksek gerilim hatları yakınında kullanmayın.

İLAVE BİLGİLER

Özellikler
Kanat açıklığı: 166 cm Fiberglas iskelet Kontrol çubuğu ( 49,5 cm ) ve 20m polyester ip ile birlikte satılır Renk kodları bulunan bağlantı kancaları 112 cm boyutundaki kılıfı içinde satılır.
EASY SİSTEMİ
IZYKITE uçurtma yenilikçi ve patentli bir kurulum sistemine sahiptir. Kolayca ve tek bir hareketle kurulur UÇURTMAYI AÇMAK VEYA KAPATMAK İÇİN BASTIRIN. Turuncu parçayı iyice "yerleştirin".
İPLERİ KANCALARA BAĞLAMA
Düğüm olan iplerle uğraşmayın, Izykite uçurtmanın kurulumu çok kolaydır! 1)Rüzgara karşı yürürken iplerini çözün 2)Uçurtmayı yere yerleştirin, ipini tamamen açın, renkli yüzü size baksın, uç kısmı yukarda olsun. Uçmasını önlemek için küçük ağırlıklar koyun. 3)İpleri bağlayın >Akrobatik pozisyon: Mavi ipi mavi kancaya, kırmızı ipi kırmızı kancaya bağlayın > Çocuğunuz uçurmayı bilmiyorsa Tek İpli Pozisyon. 4) Çubuğu çekin!
KONTROL ÇUBUĞU
Kontrol çubuğu ve renk kodu sayesinde kolayca yönlendirilebilir. Uçurtmayı yönlendirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. IZYKITE bisiklet gibi kumanda edilir. - Uçurtmanın sağa doğru uçması için çubuğu sağa, sola doğru uçması için ise sola doğru çevirin. - Uçurtmanın yükselmesi veya alçalması için ise çubuğu çekin ÇUBUĞUN POZİSYONU: SAĞ İÇİN MAVİ SOL İÇİN KIRMIZI
DARBELERE KARŞI DAYANIKLILIK
Uçurtmanın iskeleti darbelere karşı daha dayanıklı olması için mühendislerimiz tarafından özel olarak tasarlanmıştır. Fiberglas iskelet / ön kısımda güçlendirmeler / arka kısımda darbeleri emen elastik bant / esnek yapı IZYKITE uçurtma, dayanıklılığının onaylanması amacıyla 200'den fazla darbe testinden geçirilmiştir.

YORUMLARINIZ

 • Bay
  40-49 yaş arası
  25 June 2016
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  purchase confirmed
  yanlardan bağlıyken hep çakılıyor

  çok kez denememe rağmen yanlardan bağladığımda hep dönerek yere çakıldı ortadan bağladığımda bir sıkıntı yok birde bence yanında verdikleri ip çok kısa

HAUT DE PAGE