BIENTÔT ÉPUISÉ

MAE HONOLU GÖĞÜS PEDLİ ÜÇGEN BİKİNİ ÜSTÜ - kadın

Ref :
8332226
Ürün avantajı
Üçgen bikini üstü Boyundan ve sırt kısmından ayarlanabilir. Elastik bağları sayesinde vücudunuzu sarar. Hafif destekli yapı. Çıkarılabilir göğüs pedleri, astar ve önceden büzgü.
YORUMLARINIZ
3 / 5 2 Kullanıcı Yorumu
54,99 TL*

3 MEVCUT RENK(LER)

AVANTAJLAR

Göğüs desteği
Hafif destekli yapı, küçük ve orta büyüklükte göğüsler için uygundur.
Şekillendirici
Çıkarılabilen göğüs pedli, göğüs kıvrımları önceden büzgülü bikini üstü
Çabuk kuruma özelliği
Hızlı kuruyan polimer bazlı bileşen.

ÖZELLİKLERİ

Mayo türü
2 parça - Üst
Şekli
Üçgen
Göğüs pedi
Var
Balen
Yok
Korse
Yok
Koleksiyon
Honolua
Bileşenler
Kadın bikini üstü: - COLOR BLOCK ve ISLAND koleksiyonları için % 80 polyamid - FJORD, HONOLUA, KALAO, PHOENIX, PEPSYDOTS ve PALMS koleksiyonları için % 86 polyester, %14 elastan. - ROSA koleksiyonu için %87 polyamid, %13 elastan bileşenli bikini.
Tests
Bu ürün, kalite kontrol amaçlı birçok laboratuvar testine ve Hendaye'deki tesislerimizde kullanım testlerine tabi tutulmuştur. Bu testler, genel olarak kumaşın esnekliği ve dayanıklılığı ile renklerin sürtünmeye, yıkamaya, deniz suyuna, klorlu suya ve ışığa maruz kalmaya karşı dayanıklılığı ile ilgilidir. Ayrıca, tekrarlanan yıkamalar sonrası ürünün genel yapısını koruduğu da gözlemlenmiştir.
Kullanım
Hobi olarak su sporları yapanlar için tasarlanmıştır. 36 - 46.
Garanti
2 yıl

TAVSİYE

bakım önerileri
Satın aldıktan sonra ürünü yıkayınız. Her kullanımdan sonra temiz su ile temizleyiniz. Ürünü makinede yıkamak isterseniz, 30 derecede çok az deterjan kullanarak ve yumuşatıcı kullanmadan yıkayınız.
Kullanım Kısıtlamaları
Klorlu ortamda sürekli kullanımı önerilmez.

İLAVE BİLGİLER

Vücut yapısına uygunluk
Tüm vücut yapılarına uygun üçgen bikini.Hafif desteği sayesinde küçük ve orta boy göğüslere uygundur. Boyun çevresi ile sırttan bağlanan askıları sayesinde göğsünüzü daha iyi kavrayarak rahat etmenizi sağlar. Çıkarılabilir göğüs kıvrımlı bikini üstü. Yapısı ve bileşenlerinin esnekliği sayesinde son derece rahat bir bikinidir.
Göğüs pedi nedir?
Göğüs pedi, göğüs çevresini destekleyen, sünger gibi dikiş gerektiren ve rahatsızlık verebilen bir malzeme olmaksızın mayonun üst kısmında yuvarlak hatlı bir görünüm sağlayan çıkarılabilir bir malzemedir. Tribord, modellerinin çoğunda göğüs pedi kullanımına öncelik vererek sizi ve rahatlığınızı düşünmektedir. Göğüs pedi, çıkarılabilir olması sayesinde göğüsleri yarım beden büyük veya küçük gösterebilir.
Bu modelde çıkarılabilir göğüs pedi mevcuttur
Çıkarılabilir göğüs pedi ölçü açısından esneklik sağlar, göğüs ölçüsünü yarım beden büyük veya küçük gösterebilir. Boyundan bağlanan askılar, ürünü vücudunuzun yapısına göre ayarlamanızı ve rahat etmenizi sağlar. Sırttan bağlamalı yapısı rahatlık ve vücut yapınıza uyum sağlar.
Ayarlanabilir.
Üçgen bikinilerin avantajı, vücudunuza göre ayarlanabilmeleridir.
Astar:
Astarı sayesinde, ıslandığında transparan etkisini azaltan bikini üstü.
Kuru ve ıslak haldeki beden
Bikini ve mayo kumaşları suya girdiğinde kendini bırakabileceğinden modellerimizi kuruyken vücudunuza oturacak şekilde tasarlıyoruz. Böylece, sudayken rahat hareket edebiliyorsunuz. Bu nedenle bedeninize tam oturan ürünü almanızı öneriyoruz. Kabinde denediğiniz zaman mayo ve bikiniler üzerinize oturmalıdır. Mayolarımızın tasarımında kullanılan bazı bileşenlerde bulunan elastan içeriği, suda yumuşayıp esnemektedir.

YORUMLARINIZ

 • Bayan
  40-49 yaş arası
  01 August 2016
  That review has been deposited on this product version
  renk sorunu
  kumaş kalitesi iyi gelen ürün seçilen renk değildi

  katalogda görünen kırmızı değil yeşil renk geldi

 • Bayan
  20-29 yaş arası
  20 May 2015
  Use since 1 hafta ya da daha az
  That review has been deposited on this product version
  purchase confirmed
  Rengi farklı geldi
  Rengi tutturamadılar

  Ürün pembe-kırmızı ağırlıklı diye almıştım ancak çoğunluğu yeşil bir ürün geldi.

HAUT DE PAGE