NAO BAMA KATLANABİLİR BELLİ BİKİNİ ALTI

Ref :
8361522
Ürün avantajı
Tarzınızı yansıtması ve vücudunuzu kapatması için yüksek belli, katlanabilir özellikli bikini altı. Standart kalça oyukluğu. Elastik kenar kısımları. Suda düşmesini önler.
YORUMLARINIZ
3.5 / 5 2 Kullanıcı Yorumu
39,99 TL*

4 MEVCUT RENK(LER)

AVANTAJLAR

Denge
Dalgalarda düşmemesi için güçlendirilmiş elastik kenar kısımları bulunur.
Kavrama
Standart kalça oyukluğu ve yüksek bel olanağı sayesinde kusurları kapatır.
Çabuk kuruma özelliği
Polimer bazlı bileşeni sayesinde hızlı kuruma sağlar.

ÖZELLİKLERİ

Mayo türü
2 parça mayo - Alt
Model
Yüksek bel bikini altı
Bileşenler
Astar : 91.0% Polyester, Astar : 9.0% Elastan Ana kumaş : 83.0% Polyester, Ana kumaş : 17.0% Elastan Dış kumaş : 82.0% Polyester, Dış kumaş : 18.0% Elastan
Tests
Bu ürün, kalite kontrol amaçlı bir çok laboratuar testlerine ve Hendaye'deki tesislerimizde kullanım testlerine tabi tutulmuştur. Bu testler, genel olarak kumaşın esnekliği ve dayanıklılığı ile renklerin sürtünmeye, yıkamaya, deniz suyuna, klorlu suya ve ışığa maruz kalmasına karşı dayanıklılığı ile ilgilidir. Ayrıca, tekrarlanan yıkamalar sonrası ürünün genel yapısını koruduğu da gözlemlenmiştir.
Kullanım
En az 1 metrelik dalgalarda, düzenli olarak sörf ve bodyboard yapanlar için tasarlandı SUP, rüzgar sörfü ve kitesurf için uygun
Garanti
2 yıl

TAVSİYE

bakım önerileri
Satın aldıktan sonra ürünü yıkayın. Her kullanımdan sonra duru suyla temizleyin. Ürünü makinede yıkamak isterseniz 30°C'de çok az deterjan kullanarak ve yumuşatıcı kullanmadan yıkayın.
Kullanım Kısıtlamaları
Klorlu ortamda sürekli kullanımı önerilmez.

İLAVE BİLGİLER

Vücut yapısına uygunluk
Bu NAO yüksek belli klasik kesim bikini altı, kalçasını ve karnını gizlemek isteyenler için idealdir. Bununla birlikte, standart kalça oyukluğu sayesinde bacakları güzel gösterir. Belden katlanabilir oluşu, bikini altının farklı yükseklikte kullanılabilmesini sağlar. Bu yönüyle, tüm vücut tipleri için uygundur. Yanlardaki elastik yapı mayonuzun suyun içindeyken kaymamasını sağlar.
Kuru ve ıslak haldeki beden
Bikini ve mayo kumaşları suya girdiğinde kendini bırakabileceğinden modellerimizi kuruyken vücudunuza oturacak şekilde tasarlıyoruz. Böylece, sudayken rahat hareket edebiliyorsunuz. Bu nedenle, kendinize uygun bedeni seçmenizi öneriyoruz. Kabinde denediğiniz zaman mayo ve bikiniler üzerinize tam oturmalıdır: Vücudunuzu kavradığını hissetmelisiniz. Mayolarımızın tasarımında kullanılan bazı bileşenlerde bulunan elastan içeriği, ürünlerin esneyip suda kendisini bırakmasına neden olur.

YORUMLARINIZ

 • Bayan
  30-39 yaş arası
  26 July 2015
  Use since 1 hafta ya da daha az
  That review has been deposited on this product version
  purchase confirmed
  Rahat bir bikini altı memnun kaldım
  Bel yüksekliği ni beğendim Olumsuz bir şey yaşamadım

  Ilk defa markanın ait bikini aldım rahatlığından memnun kaldım

 • Bayan
  40-49 yaş arası
  09 July 2015
  Use since 1 hafta ya da daha az
  That review has been deposited on this product version
  purchase confirmed
  bikini altı
  Beden olarak tam oturdu Üst kısmı gevşek ve yüzerken aşağıya inecek gibi

  Modeli hoşuma gitmişti ancak yüksek bel diye almama rağmen üst kısmının gevşek olması bunu sağlamayacak maalesef. Düşük bel sevenler için ideal. Onun dışında model çok güzel.

HAUT DE PAGE