ORTAK MARKALARIMIZ

Kanoda içinizin ezilmesine engel olmak veya su toplamalarını iyileştirmek, sizi güneşten korumak için,  APTONIA  komple bir beslenme ve bakım serisi sunuyor!

aptonia

Raket sporlarına mı ilgi duyuyorsunuz? ARTENGO , tenis, badminton, squash ve masa tenisi için, ortak markamız.

artengo

 

Bisiklet markamız B'TWIN dağ bisikletleri, yarış bisikletleri ve BMX, ayrıca güvenlik ekipmanları tasarımcısıdır.

BTWIN

 

Teknede balık mı avlamak istiyorsunuz? CAPERLAN size balıkçılık için geniş bir ürün seçeneği sunuyor.

Caperlan

 

Vücudunuzu deniz sezonuna hazırlamak için,  DOMYOS fitness ve kas geliştirme ürünleri markamızdan yararlanabilirsiniz. 

 

domyos

 

Sahilde at sırtında bir gezinti mi düşünüyorsunuz?  FOUGANZA binicilik için komple donanım ürünlerini sunan, binicilik alanında uzman ortağımız.

FOUGANZA

 

GEOLOGIC ile, okçuluk, dart, püskürtme tabancası veya petank gibi keskin atış sporları ile konsantrasyonunuzu geliştirebilirsiniz.

Geologic

 

Teknoloji sayesinde su sporlarını eşsiz bir tecrübeye dönüştürün; spor alanında kullanılan her türlü elektronik donanımı hizmetinize sunan  GEONAUTE  markası size bu eşsiz tecrübeyi sunuyor: GPS, kardiyo, pusulalar vb. Size ayrıca, akıllı telefonunuz üzerinden yelkenlide veya kanonuzda gezilerinizi kaydetmenizi ve paylaşmanızı sağlayacak, harika "ON Move" (Buradan IOS için indirin) uygulamasını da sunuyor! Tüm verilerinizi (parkur, hız, Kcal, süre vb.)  https://my.geonaute.com sayfasında bulabileceksiniz.

geonaute

 

TRIBORD'un Bask kıyısında bulunan Hendaye'daki dünya çapındaki tasarım merkezine, golf donanımınızı (elbette su sporları donanımınızın yanında) almadan gelmeyin!  INESIS size şu donanımları sunuyor: Golf kulüpleri, golf topları, golf çantaları, golf ayakkabıları...an yararlanabilirsiniz. 

 

Inesis

 

İster sörf, ister bodyboard, ister stand up paddle, ister yelkenli, ister kano, ister dalış olsun, koşu ile vücudun hazırlanması ve formda tutulması tavsiye edilir. Bu nedenle markamız  KALENJI   sizi baştan ayağa giydirecek her türlü donanımı sunuyor!

 

 

Kalenji

 

 

Donanımınızın bakımı, onarımı veya kişiselleştirilmesi için, ATÖLYELERİMİZE gelin, basınç azaltıcıların bakımı, dalış bloğu şişimi gibi, su sporlarına özel hizmetleri atölyemizde bulabilirsiniz.
   

 

 

HAUT DE PAGE