SCD 100 TEK PARÇA TÜPLÜ DALIŞ WETSUİTİ - KADIN - 5 MM

Ref :
8354114
Ürün avantajı
5,5 mm kalınlığında, ılık sulara uygun, kadınlar için kadınlar tarafından tasarlanmış, ıslaklığı hapseden wetsuit!
389,99 TL*

AVANTAJLAR

Isı yalıtımı
5.5 mm tek parça wetsuit GBS yapıştırma / dikişli yapı, su sızdırmaz dikişler
Giyme / çıkarma kolaylığı
Önden fermuarlı tek parça wetsuit. Entegre kapüşon.
Hareket serbestliği
Anatomik kesimi sayesinde kollarda hareket özgürlüğü Dikişsiz koltuk altı
Yıpranmaya karşı dayanıklılık
Ergonomik diz destekleri.
Vücuda uygunluk
Kadınlar tarafından, kadınlar için! düşüncesiyle üretilmiş ve test edilmiştir.

ÖZELLİKLERİ

Bileşenler
Köpük : 100.0% Neopren Astar : 100.0% Poliamit
Approved by
Teknik ortağımız: Hendaye, Fransa'da Decathlon Su Sporları Merkezi'nde bulunan PlanetOcean (beş PADI yıldızlı dalış merkezi). Merkezde tüm yıl boyunca SUBEA dalış ürünleri kullanılır. Eğitmen ekibi SUBEA ürünlerinin geliştirilmesine katkıda bulunur: ürün müdürleri, tasarımcılar ve mühendislerle birlikte, dalış merkezindeki dalgıçlar (tüm yıl eğitim gören başlangıç seviyesindeki dalgıçlar) yardımıyla ürünler uzun süreli kullanım testlerine tabi tutulur.
Tests
Isı yalıtımı özelliğinin onaylanması için Hendaye'deki (Fransa) ekiplerimiz ve teknik ortağımız tarafından tasarlanmış ve test edilmiştir.
Kullanım
16°C - 24°C arası sıcaklıklardaki sularda tüplü dalış yapanlar için tasarlandı.
Garanti
2 yıl
Bilgi notunu indirin

TAVSİYE

Depolama İpuçları
Wetsuitinizi, herhangi bir ısı kaynağından uzak, ışık almayan bir yerde kurumaya bırakın. Formunu ve neopren bileşeni korumak için wetsuitinizi asılı olarak saklayın.
Kullanım Kısıtlamaları
Yüzme antrenmanları için

İLAVE BİLGİLER

Isı yalıtımı hakkındaki bilgiler
Önden fermuarlı, 5.5 mm, entegre tek parça wetsuit. GBS (GBS Glued & Blind Stitched) yapıştırma / dikişli yapısı sayesinde su sızdırmaz dikişler. Küçük miktar su fermuardan bir kere girdiğinde wetsuit ile vücudunuz arasına hapsolur, giren su içeride dolaşamaz böylece başka su girişi de olmaz. Isı yalıtımınızı bu içeri sızan su sağlamaktadır. Wetsuitin ağırlığı (M bedende): 1.5 kg
Yapıştırma / dikişli yapı - GBS
Neopren malzeme, aşınmaya karşı daha yüksek dayanıklılık için ilk olarak yapıştırılmış ve ardından dikilmiştir. Dikişi özeldir: kullanılan iğne, dalış sırasında suyun girişini engellemek için neopren malzemeyi tam olarak delmez.
Air Expulse teknolojisi
Başlığın üst kısmındaki delikler sayesinde havalandırma sağlar ve nefes alır. Bu küçük deliklerin üstünde küçük bir kapak vardır ve bu deliklerden su girmesini engeller.
Kadın vücut yapısına uygundur!
Neopren kıyafetler daha etkili olabilmeleri için vücuda tam oturmalıdır. Bu yüzden Subea kadın vücuduna özel tasarımlar geliştirir. Bu ürünler ''kadınlar tarafından, kadınlar için!'' düşüncesiyle üretilmiş ve test edilmiştir.
Beden göstergeleri
Özel durumlar: Sol manşetteki baskıda beden kolayca görülebilir. Neopren kalınlığı: İç kısımda 5,5 mm'dir.
Isı yalıtımı performans sınıfı
Bu tüplü dalış wetsuitinin ısı koruması bağımsız INPP enstitüsü tarafından test edilmiştir ve NF EN 14225-1 :2005 standartlarına uyduğu onaylanmıştır. C SINIFI olarak serfitikalandırılmıştır. A (+7°C/+12°C / +45°F/+54°F) B (+10°C/+18°C / +50°F/+64°F) C (+16°C/+24°C / +61°F/+75°F) D (+22°C/+30°C / +72°F/+86°F)
Sıcaklığı ve kalınlığı siz ayarlayın!
Dalış sırasında, soğuk bizim en büyük düşmanımızdır! Su sıcaklığına uygun ısı yalıtımı korumaları kullanmak çok önemlidir. Farklı hava koşulları için farklı wetsuit almak yerine, sıcaklığa bağlı olarak kendi aralarında kombine edilebilen ürün etrafında şekillenen tasarım geliştirdik. Isı yalıtımınızı, maske, neopren üst (kolsuz neopren), maskeli üst, 1 mm üst shorty ya da 5.5 mm alt shorty ile tamamlayabilirsiniz.
Islak wetsuit nedir?
Bu tür wetsuitler, piyasada en çok görülen wetsuit tipleridir. Amacı su bariyeri sağlamaktan çok, vücudunuz ile dışarı arasında ısı tamponu oluşturana kadar vücudunuzun ısınmasını sağlamak amacıyla suyu hapsetmektir. Neopren bileşenlidir - hava kabarcıklarıyla dolu bir çeşit kauçuk polimer - Bu wetsuitlerin kalınlığı 0.5 - 7 mm arasında değişmektedir. Yumuşak ve modüler olduğu için bu wetsuitler mükemmeldir.
Wetsuit giymek için ipuçları
Ayağınıza plastik bir torba geçirin. Daha sonra bacağınızı wetsuitten içeri sokun... Ayağınız tamamen çıkacak ve wetsuite takılmayacaktır! Ayarlamak için, üçüncü bir kişiden, bilekten manşetlerinize üflemesini isteyin. Hava girişi, neopren wetsuiti şişirir ve anında vücudunuza yapışır. Böylece son düzenleme ve ayarlamalara geçebilirsiniz.
Wetsuit için bakım ipuçları
1) Wetsuitinizin her sezon, iç-dış olarak duru su ile yıkayın. 2) Sterilize etmek için antibakteriyel solüsyon kullanın. 3) Duru su ile iyice durulayın. 4) Geniş bir askıda, karanlık ve iyi hava alan bir yerde kurutun. Dikkat, güneş ışığı wetsuitin kumaş bölümlerinin rengini soldururken neopren bileşenin eskimesini hızlandırır. Fermuarlar, diş fırçası ile temizlenip silikon yağıyla yağlanabilir.
SUBEA markası nedir?
Tribord Dalış ürünleri markası, Decathlon'un sadece şnorkelle dalış, tüplü dalış, sualtı avcılığı ve serbest dalış gibi sualtı sporlarına özel markası SUBEA'ya dönüştü. Tüm dalış ürünlerimiz zamanla bu marka ile değiştirilecektir. Neden SUBEA? Çünkü: "SUBaquatic Experiences are Amazing" (Sualtı Deneyimi Muhteşemdir) Daha fazla bilgi için: www.subea.com
HAUT DE PAGE