SCD 100 TÜPLÜ DALIŞ DENGE YELEĞİ

Ref :
8334364
Ürün avantajı
Dalış sırasında rahatlık ve hareket özgürlüğü sağlayan, kadın ve erkekler için tasarlanmış dalış denge yeleği.
694,99 TL*

AVANTAJLAR

Vücuda uygunluk
Onaylı «V» yapılı askılar erkek ve kadınlar için uygundur.
Rahatlık
Güçlendirilmiş dolgulu sırt kısmı tüpün yaptığı ağırlığı azaltır.
Kullanımı kolaydır
Aksesuarları asabilmeniz için omuz kısmında 1 halka bulunur. 2 geniş yan cep
Yıpranmaya karşı dayanıklılık
Bileşen: Codura 600d PES. Şişirilebilir yastıklı kumaş: Laminasyonlu poliamit

ÖZELLİKLERİ

Bileşenler
Ana kumaş : 100.0% Poliamit
Approved by
Tüm dalış regülatörleri, kalite uzmanı ve bağımsız bir denetleyici olan DAN Europe ile birlikte yapılan kullanım ve kullanışlılık (Statik, Dinamik ve Biyomekanik Analiz) testlerine tabi tutularak geliştirilmiştir. *DAN Europe (Divers Alert Network Europe), tüplü dalış yapanların sağlığı ve güvenliği için tıbbi yardım ve araştırma faaliyetleri gerçekleştiren uluslararası bir sivil toplum kuruluşudur.
Tests
Teknik ortağımız: Hendaye, Fransa'da Decathlon Su Sporları Merkezi'nde bulunan PlanetOcean (beş PADI yıldızlı dalış merkezi). Merkezde tüm yıl boyunca SUBEA dalış ürünleri kullanılır. Eğitmen ekibi SUBEA ürünlerinin geliştirilmesine katkıda bulunur: ürün müdürleri, tasarımcılar ve mühendislerle birlikte, dalış merkezindeki dalgıçlar (tüm yıl eğitim gören başlangıç seviyesindeki dalgıçlar) yardımıyla ürünler uzun süreli kullanım testlerine tabi tutulur.
Kullanım
Hobi amaçlı dalanlar ve dalış klüpleri için tasarlandı. Beden seçimini renk kodlarına göre yapabilirsiniz.
Garanti
Gerekli olan yedek parçaların uygun kullanım dahilindeki garanti süresi: 2 yıl garanti
Bilgi notunu indirin

TAVSİYE

bakım önerileri
Yoğun bir sezon veya uzun süre kullanılmadığı bir dönem sonrasında, TRIBORD garantinin korunması amacıyla ürünün incelenmesini ve yıllık veya 100 dalış sonrasında uygulanacak bir bakımdan geçirilmesini önerir.
Depolama İpuçları
Dalış malzemelerinin, ozon bileşenli kaynaklardan uzak bir yerde muhafaza edilmesi gerekir. Ekipmanınızı, doğrudan güneş ışığı almayan, ısıdan uzak ve kuru bir yerde saklayın.
Kullanım Kısıtlamaları
Dalış için sertifikalı eğitmen onayı gereklidir.

İLAVE BİLGİLER

Yelek türü
Subea Tribord dalış denge yeleği vücudu "saran" bir yapıya sahiptir: Bedeni saran tüm kısımlarda hava hacminin eşit olarak dağılmasını sağlayarak yüzebilirliği artırır ve dikey pozisyonda mükemmel kavrama sağlar.
"V" yapılı onaylı askılara sahip denge yeleği
Kolları serbest bırakan omuz askıları, özel yapıları sayesinde daha güçlü bir kavrama sunar. Askıların yapısı göğüs bölgesinin sıkışmasını engeller ve bu nedenle yelek, erkekler için olduğu kadar kadınlar için de uygundur. Askı tokalarının şekli ve boyutları, ayarlama kolaylığı ve hassasiyeti sağlar.
Kullanım kolaylığı
Öne doğru çekilen tahliye ipleri (yüksek tahliye için göğüs seviyesinde ve düşük tahliye için sağ cep altında karın seviyesinde) Yapısı, kolay bir kavrama sağlar. Dalgıcın yüzebilirliğini artırır. İki yan cep kapakları, kolay ulaşım için alt kısımda yer alır.
Yastıklarla desteklenen sırt kısmı!
Subea-Tribord tasarım ekipleri, denge yeleğinin arka bölümünü, dalış tüpünün bulunduğu alanda darbe emme özelliği sağlayan ve rahatlığı artıran sırt yastıkları ile desteklemiştir.
Ağırlık ve Yüzerlik
Yüzerlik XS =80N/8l S =100N/10l M = 130N/13l L =165N/16,5l XL = 180N/18l Ağırlık: M bedende 3,14 kg.
Ürün bileşeni
Subea-Tribord denge yeleği, denizde ve havuzda test edilen yüksek kalite bileşenlerden üretilmiştir. Bileşen: Codura 600d PES. Şişirilebilir yastıklı kumaş: PU kaplama PA210. Doğru bedeni kolayca seçebilmek için tüp kayışı üzerinde renk kodu kullanılmıştır (özellikle klüplerde!) XS: Beyaz kayış S: Kırmızı kayış M: Sarı kayış L: Mavi kayış XL: Siyah kayış
Düzenli Bakım tavsiyeleri
1/ Yeleğinizi özenle duru su ile yıkayın Özellikle ağızlık ve tahliye kısımlarını 2/ Yelek içinde kalan suyu tahliye ipini aşağıya doğru çekerek boşaltın. Yeleğin şişebilen kısımları içinde suyun kalmasını önleyin. 3/ Yeleğinizi güneş almayan bir yerde asılı olarak kurutun. Kullanım talimatlarına uyarak her sene yeleğiniz bakımını yapın. Şişirilebilen yastık kısımları şişirin, 12 saat bekleyin ve kendi kendine sönmediğinden emin olun.
Saklama önerileri
Dalış malzemelerinin, ozon bileşenli kaynaklardan (elektrikli motorlar, ocak, vb.) ve ultraviyole ışınlarından uzak bir yerde muhafaza edilmesi gerekir. Aksi halde, bağlantı noktaları çabucak küçülerek regülatörün doğru işlemesini ve güvenliğinizi etkiler. Ekipmanınızı, doğrudan güneş ışığı almayan, ısıdan uzak ve kuru bir yerde saklayın.
Denge yeleğinin bakımı
Denge yeleğinizin en az her iki yılda bir ve eğer sıkça dalıyorsanız sürekli incelenmesi ve Subea onaylı merkezlerde bakımının yapılması gerekmektedir. Satış Sonrası Hizmetler http://atelier.decathlon.fr/nos-prestations/sports-deau/prestastions-sport-deau
SUBEA markası nedir?
Tribord Dalış ürünleri markası, Decathlon'un sadece şnorkelle dalış, tüplü dalış, sualtı avcılığı ve serbest dalış gibi sualtı sporlarına özel markası SUBEA'ya dönüştü. Tüm dalış ürünlerimiz zamanla bu marka ile değiştirilecektir. Neden SUBEA? Çünkü: "SUBaquatic Experiences are Amazing" (Sualtı Deneyimi Muhteşemdir) Daha fazla bilgi için: www.subea.com
HAUT DE PAGE