SCD 500 INT VANALI DENGELİ BİRİNCİ KADEME BASINÇ REGÜLATÖRÜ

Ref :
8334038
Ürün avantajı
Ortodontistlerin katkılarıyla geliştirilmiş ergonomik ağızlığa sahip basınç regülatörü. Yanak hizasında hava kabarcıklarının akışını yönlendiren ergonomik egzozlar.
694,99 TL*

AVANTAJLAR

Ağızda rahatsızlık vermeme özelliği
Ortodontistlerin katkılarıyla geliştirilmiş iki kat yoğun ergonomik ağızlık.
Görülebilirlik
Hava tahliye regülatörü, baloncukları görüş alanından uzaklaştırır.
Nefes alıp vermeyi kolaylaştırma
Ergonomik kapak regülatörün sürekli akışını engeller.
Takma / çıkarma kolaylığı
INT (üzengi) vana sistemi ile dalış tüpüne bağlanan basınç regülatörü.

ÖZELLİKLERİ

Bileşenler
Yapı : 100.0% Pirinç Şasi : 50.0% Poliamit 12 (PA12), 21.0% Reçine, 15.0% Poliüretan, 10.0% Paslanmaz çelik, 2.0% PVC (Polivinil klorür), 2.0% Pirinç Üstü : 100.0% Silikon
Approved by
Tüm SUBEA basınç regülatörleri, kalite uzmanı ve bağımsız bir denetleyici olan DAN Europe ile birlikte yapılan kullanım ve kullanışlılık (Statik, Dinamik ve Biyomekanik Analiz) testlerine tabi tutularak geliştirilmiştir. DAN Europe (Divers Alert Network Europe), tüplü dalış yapanların sağlığı ve güvenliği için tıbbi yardım ve araştırma faaliyetleri gerçekleştiren uluslararası bir sivil toplum kuruluşudur.
Tests
Teknik ortağımız: Hendaye, Fransa'da Decathlon Su Sporları Merkezi'nde bulunan PlanetOcean (beş PADI yıldızlı dalış merkezi). Merkezde tüm yıl boyunca SUBEA dalış ürünleri kullanılır. Eğitmen ekibi SUBEA ürünlerinin geliştirilmesine katkıda bulunur: ürün müdürleri, tasarımcılar ve mühendislerle birlikte, dalış merkezindeki dalgıçlar (tüm yıl eğitim gören başlangıç seviyesindeki dalgıçlar) yardımıyla ürünler uzun süreli kullanım testlerine tabi tutulur.
Kullanım
İleri seviyede dalış yapanlar için tasarlandı Gerçek bir solunum rahatlığı için dengeli birinci kademe basınç regülatörü.
Garanti
Gerekli olan yedek parçaların uygun kullanım dahilindeki garanti süresi: 2 yıl garanti
Bilgi notunu indirin

TAVSİYE

bakım önerileri
Yoğun bir sezon veya uzun süre kullanılmadığı bir dönem sonrasında, TRIBORD, garantinin korunması amacıyla ürünün incelenmesini ve yıllık veya 100 dalış sonrasında uygulanacak bir bakımdan geçirilmesini önerir.
Depolama İpuçları
Dalış malzemelerinin, ozon bileşenli kaynaklardan uzak bir yerde muhafaza edilmesi gerekir. Ekipmanınızı, doğrudan güneş ışığı almayan, ısıdan uzak ve kuru bir yerde saklayın.
Kullanım Kısıtlamaları
Dalış için eğitmen onayı gereklidir.

İLAVE BİLGİLER

Dengeli birinci kademe, solunumu rahatlatır
Subea 500 basınç regülatörünün birinci kademesi, derinlik ne olursa olsun solunumu rahatlatan döner başlıklı dengeli bir pistona sahiptir. 2 adet yüksek basınç (HP) ve 4 adet düşük basınç çıkışı mevcuttur(LP). Birinci kademe dengeli piston sistemleri profesyonel ve spor amaçlı dalan dalgıçlar için tasarlanmıştır. Esnek hortumun uzunluğu 75cm'dir.
İkinci kademe ve nefes alma kolaylığı
Basınç regülatörünün ikinci kademesi, doğal nefes alma davranışını mekanik bir harekete dönüştürmelidir. Yüksek kaliteli ikinci kademe, basıncı önemli ölçüde azaltarak dalgıcın ekstra efor sarf etmesine gerek kalmadan yeterli miktarda hava girişi sağlar ve güvenliği artırır. Kapaktaki hidrodinamik açıklıklar sayesinde nefes almayı kolaylaştırır. Özel kapak tasarımı regülatörün sürekli akışını da engeller.
NEFES VERME: yüksek görüş mesafesi ve daha az gürültü.
Nefes verme esnasında, ergonomik egzozlar yanak hizasında hava kabarcıklarının akışını yönlendirerek gürültünün dalgıcı rahatsız etmesini ve hava kabarcıklarının maskenin önüne geçmesini engeller. Dalış sırasında daha az rahatsızlık ve daha çok zevk!
SUBEA basınç regülatörleri: Özel onaylı anatomik ağızlık!
Bu regülatör ağızlıkları, ortodontistlerin katkılarıyla geliştirilen ergonomik ağızlığı sayesinde ağızdan rahatça nefes almayı sağlamak üzere tasarlanmıştır. Bu ağızlık, damak hizasındaki kanatçıklar, dil desteği ve çenenin kapanma açısını dikkate alarak kullanılan farklı kalınlık ve yoğunluklardaki bileşeni (tek veya iki kat) ile ürünün ağızda durmasını kolaylaştıran özel bir yapıya sahiptir.
Hortum uzunluğu ve ağırlığı
Birinci kademe ağırlığı: 935 g. İkinci kademe ağırlığı: 200 g. Hortumla toplam ağırlık: 1285 g. Hortum uzunluğu: 75 cm.
Regülatörlerin sertifikası
SUBEA-TRIBORD SCD 500 basınç regülatörleri dengeli birinci kademedir ve ılık suda (su sıcaklığı +10°C'nin üzerinde) kullanım için uygundur.
Bakım önerileri
Regülatörünüzü temizlemek ya da yağlamak için hidrokarbür içerikli ürün ya da solvent asla kullanmayın. İtici gazlar plastik malzemeye zarar verebileceğinden, asla aerosol bombası kullanmayın.
Regülatörlerin bakımı
Subea, regülatörlerinize her iki senede bir bakım ve her sene en azında bir kere görsel inceleme yaptırmanızı öneriyor. Her iki işlemin de SUBEA sertifikalı atölyelerde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Özellikle yoğun bir sezondan sonra (100 dalıştan fazla) ya da uzun saklama döneminden sonra bakım yaptırmanız önemle tavsiye edilir. http://atelier.decathlon.fr/nos-prestations/sports-deau/prestastions-sport-deau
Saklama önerileri
Dalış malzemelerinin, ozon bileşenli kaynaklardan (elektrikli motorlar, ocak, vb.) ve ultraviyole ışınlarından uzak bir yerde muhafaza edilmesi gerekir. Aksi halde, bağlantı noktaları çabucak küçülerek regülatörün doğru işlemesini ve güvenliğinizi etkiler. Ekipmanınızı, doğrudan güneş ışığı almayan, ısıdan uzak ve kuru bir yerde saklayın.
Ürünlerin garantisi
Subea-Tribord ürünleri, satın alma işleminden itibaren iki sene (her ülkede geçerli olan kanunlara göre) ve tespit edilmeyen hatalara karşı yasal güvence için kusurun tespitinden sonra iki sene garantilidir (her ülkede geçerli olan kanunlara göre). Ürünlerimiz, profesyonel amaçlı değil sportif amaçlı kullanım içindir. Garanti, şok, kötü kullanım ya da normal aşınma sonucu meydana gelen hasarı kapsamaz.
SUBEA markası nedir?
Tribord Dalış ürünleri markası, Decathlon'un sadece şnorkelle dalış, tüplü dalış, sualtı avcılığı ve serbest dalış gibi sualtı sporlarına özel markası SUBEA'ya dönüştü. Tüm dalış ürünlerimiz zamanla bu marka ile değiştirilecektir. Neden SUBEA? Çünkü: "SUBaquatic Experiences are Amazing" (Sualtı Deneyimi Muhteşemdir) Daha fazla bilgi için: www.subea.com
HAUT DE PAGE