SCD 500 SARAN TÜPLÜ DALIŞ DENGE YELEĞİ

Ref :
8334039
Ürün avantajı
Dalış sırasında rahatlık ve hareket özgürlüğü sağlayan, hem kadınlara hem erkeklere uygun olarak tasarlanmış dalış denge yeleği. Rahatlık ve hareket özgürlüğü sağlar!
924,99 TL*

AVANTAJLAR

Vücuda uygunluk
«V» şeklindeki askıları ile hem kadınlara hem de erkeklere uygundur.
Rahatlık
Sırt ve omuz seviyesinde güçlendirilmiş yastıklar.
Kullanımı kolaydır
4 sabitleme halkası, 2 büyük yan cep. Eklenebilir ağırlık cebi
Yıpranmaya karşı dayanıklılık
Bileşen: Yırtılmayı engelleyen Ripstop 600d PES Şişkin kumaş: Lamine poliamit

ÖZELLİKLERİ

Bileşenler
Ana kumaş : 100.0% Poliamit
Approved by
Tüm dalış regülatörleri, kalite uzmanı ve bağımsız bir denetleyici olan DAN Europe ile birlikte yapılan kullanım ve kullanışlılık (Statik, Dinamik ve Biyomekanik Analiz) testlerine tabi tutularak geliştirilmiştir. DAN Europe (Divers Alert Network Europe), tüplü dalış yapanların sağlığı ve güvenliği için tıbbi yardım ve araştırma faaliyetleri gerçekleştiren uluslararası bir sivil toplum kuruluşudur.
Tests
Teknik ortağımız: Hendaye, Fransa'da Decathlon Su Sporları Merkezi'nde bulunan PlanetOcean (beş PADI yıldızlı dalış merkezi). Merkezde tüm yıl boyunca SUBEA dalış ürünleri kullanılır. Eğitmen ekibi SUBEA ürünlerinin geliştirilmesine katkıda bulunur: ürün müdürleri, tasarımcılar ve mühendislerle birlikte, dalış merkezindeki dalgıçlar (tüm yıl eğitim gören başlangıç seviyesindeki dalgıçlar) yardımıyla ürünler uzun süreli kullanım testlerine tabi tutulur.
Kullanım
Kurşun ağırlık ceplerine sahip vücudu saran bir yelek arayan dalgıçlar için tasarlandı
Garanti
Gerekli olan yedek parçaların uygun kullanım dahilindeki garanti süresi: 2 yıl garanti
Bilgi notunu indirin

TAVSİYE

bakım önerileri
Yoğun bir sezon veya uzun süre kullanılmadığı bir dönem sonrasında, TRIBORD garantinin korunması amacıyla ürünün incelenmesini ve yıllık veya 100 dalış sonrasında uygulanacak bir bakımdan geçirilmesini önerir.
Depolama İpuçları
Dalış malzemelerinin, ozon bileşenli kaynaklardan (elektrikli motorlar, ocak, vb.) ve ultraviyole ışınlarından uzak bir yerde saklayın.
Kullanım Kısıtlamaları
Dalış için dalış eğitmeni onayı gereklidir.

İLAVE BİLGİLER

Denge yeleği türü
Subea- Tribord dalış denge yeleği vücudu «saran» bir yapıya sahiptir: Hava, vücudu saran yüzeyin tamamına eşit dağılır, böylece yatay pozisyonda daha iyi tutuş sağlanır ve yüzebilirlik kapasitesi artar.
"V" yapılı onaylı askılara sahip denge yeleği
Kolları serbest bırakan omuz askıları, özel yapıları sayesinde daha güçlü bir kavrama sunar. Askıların yapısı göğüs bölgesinin sıkışmasını engeller ve bu nedenle yelek, erkekler için olduğu kadar kadınlar için de uygundur. Askı tokalarının şekli ve boyutları, ayarlama kolaylığı ve hassasiyeti sağlar.
Ergonomik aksesuarlar
Öne doğru çekilen tahliye ipleri (yüksek tahliye için göğüs seviyesinde ve düşük tahliye için sağ cep altında karın seviyesinde) Yapısı, kolay bir kavrama sağlar. Dalgıcın yüzebilirliğini artırır. İki yan cep kapakları, kolay ulaşım için alt kısımda yer alır. Subea SCD 500 denge yeleği, her biri 3 kg'a kadar ağırlık taşımayı sağlayan 2 adet ağırlık cebine sahiptir.
Güçlendirilmiş yastıklar!
Tasarım ekipleri, SUBEA 500 yeleğin arka bölümünü, hava borusunun bulunduğu konumda darbe emme özelliği sağlayan ve rahatlığı artıran sırt yastıkları ile desteklemiştir. Yastıklar, taşıma sırasında rahat edilebilmesi için omuzlarda güçlendirilmiştir.
Ağırlık ve yüzebilirlik
Yüzebilirlik S =100N/10l M = 130N/13l L =165N/16,5l XL = 180N/18l Ağırlık: 3,88 kg (M beden)
Ürün bileşeni
Subea-Tribord denge yeleği, denizde ve havuzda test edilmiş yüksek kaliteli bileşenlerden oluşmaktadır. Bileşen: Yırtılmayı engelleyen Ripstop 600d PES Şişirilebilir yastıklı kumaş: PU laminasyonlu PA210.
Düzenli bakım önerileri:
1/ Yeleğinizi duru su ile temizleyin. Pompalara ve tahliye valflerine özen gösterin. 2/ Alttaki tahliye iplerini kullanarak yelekteki suyu boşaltın. Yeleğin şişebilen kısımları içinde suyun kalmasını önleyin. 3/ Yeleğinizi güneş almayan bir yerde asılı olarak kurutun. Her sene yeleğinizi, tüm aşınma belirtilerine karşı kontrol edin. Şişebilir bölümleri (ağzınızla) şişirin, 12 saat bekleyin ve şişen yerlerin inmediğinden emin olun.
Saklama önerileri
Dalış malzemelerinin, ozon bileşenli kaynaklardan (elektrikli motorlar, ocak, vb.) ve ultraviyole ışınlarından uzak bir yerde muhafaza edilmesi gerekir. Aksi halde, bağlantı noktaları çabucak küçülerek regülatörün doğru işlemesini ve güvenliğinizi etkiler. Ekipmanınızı, doğrudan güneş ışığı almayan, ısıdan uzak ve kuru bir yerde saklayın.
Denge yeleğinin bakımı
Denge yeleğinizin en az her iki yılda bir ve eğer sıkça dalıyorsanız sürekli incelenmesi ve Subea onaylı merkezlerde bakımının yapılması gerekmektedir. Satış Sonrası Hizmetler http://atelier.decathlon.fr/nos-prestations/sports-deau/prestastions-sport-deau
SUBEA markası nedir?
Tribord Dalış ürünleri markası, Decathlon'un sadece şnorkelle dalış, tüplü dalış, sualtı avcılığı ve serbest dalış gibi sualtı sporlarına özel markası SUBEA'ya dönüştü. Tüm dalış ürünlerimiz zamanla bu marka ile değiştirilecektir. Neden SUBEA? Çünkü: "SUBaquatic Experiences are Amazing" (Sualtı Deneyimi Muhteşemdir) Daha fazla bilgi için: www.subea.com
HAUT DE PAGE