SCD SUBEA DALIŞ MANOMETRESİ - 400 BAR

Ref :
8334040
Ürün avantajı
200 ve 300 bar teknolojisine uyum sağlayabilen, 400 bara kadar tüp basıncına dayanıklı dalış manometresi. Yüksek basınçlı sistemlerle uyumludur.
169,99 TL*

AVANTAJLAR

Sağlamlık
Patlamaya ve darbeye karşı korumalıdır.
Okunma kolaylığı
Arkadan aydınlatmalı kadran.

ÖZELLİKLERİ

Bileşenler
Yapı : 100.0% Pirinç Boru : 100.0% Aramid
Approved by
Teknik ortağımız: Hendaye, Fransa'da Decathlon Su Sporları Merkezi'nde bulunan PlanetOcean (beş PADI yıldızlı dalış merkezi). Merkezde tüm yıl boyunca SUBEA dalış ürünleri kullanılır. Eğitmen ekibi SUBEA ürünlerinin geliştirilmesine katkıda bulunur: ürün müdürleri, tasarımcılar ve mühendislerle birlikte, dalış merkezindeki dalgıçlar (tüm yıl eğitim gören başlangıç seviyesindeki dalgıçlar) yardımıyla ürünler uzun süreli kullanım testlerine tabi tutulur.
Tests
Hendaye'deki (Fransa) ekiplerimiz tarafından tasarlanmış ve test edilmiştir.
Kullanım
Tüplü dalış yapanların tüpte kalan basıncı ölçmesi için tasarlandı.
Garanti
2 yıl
Bilgi notunu indirin

TAVSİYE

bakım önerileri
Yoğun bir sezon veya uzun süre kullanılmadığı bir dönem sonrasında, TRIBORD garantinin korunması amacıyla ürünün incelenmesini ve yıllık veya 100 dalış sonrasında uygulanacak bir bakımdan geçirilmesini önerir.
Depolama İpuçları
Dalış malzemelerinin, ozon bileşenli kaynaklardan uzak bir yerde muhafaza edilmesi gerekir. Ekipmanınızı, doğrudan güneş ışığı almayan, ısıdan uzak ve kuru bir yerde saklayın.
Kullanım Kısıtlamaları
Dalış için eğitmen onayı/gözetimi gereklidir.

İLAVE BİLGİLER

Kırmızı bölge
Daha fazla güvenlik için 0 - 50 bar arası kırmızı bölgedir.
Halka
Güvenlik kayışı bağlamak için yan tarafında ek bir halka mevcuttur.
Özellikler
Krom kaplama tek parça paslanmaz pirinç gövdeli manometre. Patlama ve darbeye karşı korumalı. Berilyum bakır alaşımlı hassas ve esnek spiral hortum 55 mm dış çapı ile esnek Dıştan vidalı. 7/16'' HP. Ağırlık: 260 g.
SSS: Satış Sonrası Hizmetler
http://atelier.decathlon.fr/nos-prestations/sports-deau/prestastions-sport-deau
SUBEA markası nedir?
Tribord Dalış ürünleri markası, Decathlon'un sadece şnorkelle dalış, tüplü dalış, sualtı avcılığı ve serbest dalış gibi sualtı sporlarına özel markası SUBEA'ya dönüştü. Tüm dalış ürünlerimiz zamanla bu marka ile değiştirilecektir. Neden SUBEA? Çünkü: "SUBaquatic Experiences are Amazing" (Sualtı Deneyimi Muhteşemdir) Daha fazla bilgi için: www.subea.com
HAUT DE PAGE