SU SIZDIRMAZ SİLİNDİR ÇANTA - 10 L - TURUNCU

Ref :
8361998
Ürün avantajı
10 litrelik hacme sahip bu çanta, eşyalarınızı su sıçramasına ve kısa süreleri dalışlara karşı korur. Yelken, stand-up paddle veya kano antrenmanı yaparken kullanmak için idealdir.
54,99 TL*

AVANTAJLAR

Su geçirmezlik
Su sıçramalarına ve kısa süreli dalışa karşı dayanıklıdır.
Kapasite
Sandviç, havlu ve matarınızı taşımak için uygun 10 litrelik iç hacim.
Taşıma kolaylığı
Taşıma sapı.
Sağlamlık
TPU laminasyonlu ve PU kaplamalı 600D polyester kumaş
Ekolojik tasarım
PVC içermez

ÖZELLİKLERİ

Bileşenler
Ana kumaş : 60.0% Polyester, 40.0% Termoplastik poliüretan
Tests
SU SIZDIRMAZLIK TESTLERİ: 1. TEST: "SU BİRİKİNTİSİ" Bu çanta, 10 cm suyun içinde 8 saat boyunca uygulanan yüzeysel daldırma işlemine dayanıklıdır. Bu test, çantanın suyla dolu bir kap içinde yüzmesine veya suya bir kez düşmesine karşılık gelir. 2. TEST: "DUŞ" Bu çanta, 8 saat boyunca uygulanan 450 L/m²/sa duş testine dayanıklıdır. Bu test, fırtınalı yağmura veya dalga sıçramasına karşılık gelir.
Kullanım
Su sporları yapan ve eşyalarını sudan korumak isteyenler için tasarlandı.
Garanti
2 yıl

TAVSİYE

Depolama İpuçları
Malzeme kalitesini korumak için, ürünü uzun süreli kaldırmadan önce duru su ile temizleyin ve tamamen kuruduğundan emin olun.
Kullanım Kısıtlamaları
Kanyon geçişi ve dalış için uygun değildir. (uzun süreli dalış)

İLAVE BİLGİLER

Elektronik cihazlar için önlemler
Elektronik cihazlarınız değerli ve hassastır. Bu çantaya yerleştirmeden önce, telefonlarınızı su sızdırmaz torbalara koyarak ek koruma sağlamanız önerilir. Fotoğraf makineleri küçük torbalara (5 veya 10 L), küçük torbalar da daha büyük olanların (30 L, 40 L, 60 L) içine koyulabilir. Çantanızı sağlam bir şekilde kapattığınızdan emin olun ve gezintiye çıkmadan önce çantanın su sızdırmazlığını kağıt havlu yardımıyla düzenli olarak kontrol edin.
Kapatma sistemi
Maksimum su geçirmezlik için: 1/ Çantanın üst kısmını 5 kez özenle katlayın ve kayışın üzerindeki klipsleri bağlayın 2/ Ana tokayı kapatın 3/ Yanlarda bulunan tokaları kapatın Çantanın içinde hava bırakın. Çantayı kapattığınızda şişkin görünmelidir: Bu şekilde su sızdırmazlık özelliği artar ve suya düştüğünde yüzmesi mümkün olur.
Saklama
Hacmi 5 L ve 10 L olan çantalar, 30 L, 40 L ve 60 L'liklerin içine yerleştirilebilir. Bu şekilde, önemli eşyalarınız için daha güçlü bir koruma sağlar ve eşyalarınızı farklı bölmelerde taşıyabilirsiniz.
Teknik boyutlar
Dolu ve kapalı halde olan çantanın boyutları: Yükseklik: 43 cm Çap: 18 cm Kullanım hacmi: 10 L Boş ağırlık: 180 g.
HAUT DE PAGE