SU SPORLARI EKİPMANI - 2'Lİ

Ref :
8334356
Ürün avantajı
Basınç regülatörü hortumunun üzerine takılan ekipmanlar kullanıma bağlı aşınmayı azaltırken hortumların ömrünü de uzatır.
19,99 TL*

AVANTAJLAR

Farklı kullanım çeşitleri
Hortumlarınızın ömrünü uzatır.
Takma / çıkarma kolaylığı
Basınç regülatör hortumlarının üzerine takılır, tüm boylara uygundur.

ÖZELLİKLERİ

Bileşenler
Zemin halısı : 100.0% Genleştirilmiş Polistren (EPS)
Tests
Teknik ortağımız: Planet Océan, Tribord'da bulunan 5 yıldızlı PADI sertifikalı bir dalış merkezidir. Merkezde tüm yıl boyunca Tribord ürünleri kullanılır. Eğitmen ekibi tüplü dalış ürünlerinin geliştirilmesine katkıda bulunur. Ürün müdürleri, tasarımcılar ve mühendislerle birlikte üretim sürecinden başlayarak prototiplerin denenmesine ve uzun süreli kullanım testlerine eşlik eder. Yıl boyunca, başlangıç seviyesinden itibaren eğitim gören tüm dalgıçlar bu sürece dahil olur.
Kullanım
Basınç regülatörü hortumlarını korumak için tasarlandı.
Garanti
2 yıl

TAVSİYE

bakım önerileri
Tuzlu suya dayanıklıdır. Uzun süre saklamak üzere kaldırmadan önce sadece duru suyla temizleyin.
Depolama İpuçları
Dalış malzemelerinin, ozon bileşenli kaynaklardan uzak bir yerde muhafaza edilmesi gerekir. Ekipmanınızı, doğrudan güneş ışığı almayan, ısıdan uzak ve kuru bir yerde saklayın.
Kullanım Kısıtlamaları
Dalış için eğitmen onayı gereklidir.

İLAVE BİLGİLER

Regülatörlerin bakımı
Regülatörünüzü temizlemek ya da yağlamak için hidrokarbür içerikli ürün ya da solvent asla kullanmayın. İtici gazlar plastik malzemeye zarar verebileceğinden, asla aerosol bombası kullanmayın.
Ürünlerin garantisi
Subea-Tribord ürünleri, satın alma işleminden itibaren iki sene (her ülkede geçerli olan kanunlara göre) ve tespit edilmeyen hatalara karşı yasal güvence için kusurun tespitinden sonra iki sene garantilidir (her ülkede geçerli olan kanunlara göre). Ürünlerimiz, profesyonel amaçlı değil sportif amaçlı kullanım içindir. Garanti, şok, kötü kullanım ya da normal aşınma sonucu meydana gelen hasarı kapsamaz.
SUBEA markası nedir?
Tribord Dalış ürünleri markası, Decathlon'un sadece şnorkelle dalış, tüplü dalış, sualtı avcılığı ve serbest dalış gibi sualtı sporlarına özel markası SUBEA'ya dönüştü. Tüm dalış ürünlerimiz zamanla bu marka ile değiştirilecektir. Neden SUBEA? Çünkü: "SUBaquatic Experiences are Amazing" (Sualtı Deneyimi Muhteşemdir) Daha fazla bilgi için: www.subea.com
HAUT DE PAGE