SUBEA SCD100 SUBAPLI 2. KADEME TÜPLÜ DALIŞ REGÜLATÖR HORTUMU

Ref :
8334041
Ürün avantajı
Subea dalış regülatör hortumu, subaplı ikinci kademe, büyük diyaframlı ve tahliye düğmelidir.
384,99 TL*

AVANTAJLAR

Ağızda rahatsızlık vermeme özelliği
Ortodontistlerin katkılarıyla geliştirilmiş özel ergonomik tek kat ağızlık.
Görülebilirlik
Hava tahliye regülatörü, baloncukları görüş alanından uzaklaştırır.
Kullanımı kolaydır
Hava paylaşımını kolaylaştıran 1 metre esnek sarı hortum
Nefes alıp vermeyi kolaylaştırma
Ergonomik kapak regülatörün sürekli akışını engeller.

ÖZELLİKLERİ

Bileşenler
Şasi : 75.0% Poliamit 12 (PA12), 15.0% Pirinç, 5.0% Silikon, 5.0% Çelik
Approved by
Tüm dalış regülatörleri, kalite uzmanı ve bağımsız bir denetleyici olan DAN Europe ile birlikte yapılan kullanım ve kullanışlılık (Statik, Dinamik ve Biyomekanik Analiz) testlerine tabi tutularak geliştirilmiştir. DAN Europe (Divers Alert Network Europe), tüplü dalış yapanların sağlığı ve güvenliği için tıbbi yardım ve araştırma faaliyetleri gerçekleştiren uluslararası bir sivil toplum kuruluşudur.
Tests
Teknik ortağımız: Hendaye, Fransa'da Decathlon Su Sporları Merkezi'nde bulunan PlanetOcean (beş PADI yıldızlı dalış merkezi). Merkezde tüm yıl boyunca SUBEA dalış ürünleri kullanılır. Eğitmen ekibi SUBEA ürünlerinin geliştirilmesine katkıda bulunur: ürün müdürleri, tasarımcılar ve mühendislerle birlikte, dalış merkezindeki dalgıçlar (tüm yıl eğitim gören başlangıç seviyesindeki dalgıçlar) yardımıyla ürünler uzun süreli kullanım testlerine tabi tutulur.
Kullanım
Tüm seviyeden dalgıçlar için tasarlandı.
Garanti
Gerekli olan yedek parçaların uygun kullanım dahilindeki garanti süresi: 2 yıl garanti
Bilgi notunu indirin

TAVSİYE

bakım önerileri
Yoğun bir sezon veya uzun süre kullanılmadığı bir dönem sonrasında, TRIBORD garantinin korunması amacıyla ürünün incelenmesini ve yıllık veya 100 dalış sonrasında uygulanacak bir bakımdan geçirilmesini önerir.
Depolama İpuçları
Dalış malzemelerinin, ozon bileşenli kaynaklardan uzak bir yerde muhafaza edilmesi gerekir. Ekipmanınızı, doğrudan güneş ışığı almayan, ısıdan uzak ve kuru bir yerde saklayın.
Kullanım Kısıtlamaları
Dalış için eğitmen onayı gereklidir.

İLAVE BİLGİLER

Güvenilirlik ve güvenlik
Basit ve sağlam yapısı ile uzun vadeli güvenilirlik sunan SUBEA ikinci kademe dalış regülatör hortumu, yeni başlayanlar için ideal bir ürün olmasının yanı sıra hava paylaşımını kolaylaştıran 1 metre esnek sarı hortumu sayesinde güvenli dalış için mükemmel bir seçenektir. Subea subaplı ikinci kademe dalış regülatör hortumu, büyük bir diyafram ve tahliye düğmesine sahiptir.
Nefes verme: Artan görüş mesafesi ve azalan gürültü
Nefes verme esnasında, ergonomik egzozlar yanak hizasında hava kabarcıklarının akışını yönlendirerek gürültünün dalgıcı rahatsız etmesini ve hava kabarcıklarının maskenin önüne geçmesini engeller. Dalış sırasında daha az rahatsızlık ve aktivite sırasında daha çok zevk!
Kullanım kolaylığı
Dalış regülatörünün ikinci kademesi, doğal nefes alma davranışını mekanik bir harekete dönüştürür. Yüksek kaliteli ikinci kademe, basıncı önemli ölçüde azaltarak dalgıcın ekstra efor sarf etmesine gerek kalmadan yeterli miktarda hava girişi sağlar ve güvenliği artırır. Kapaktaki hidrodinamik açıklıklar sayesinde nefes almak kolaylaşır. Özel kapak tasarımı regülatörün sürekli akışını da engeller.
SUBEA dalış regülatörleri: Özel onaylı anatomik ağızlık!
Bu regülatör ağızlıkları, ortodontistlerin katkılarıyla geliştirilen ergonomik ağızlığı sayesinde ağızdan rahatça nefes almanızı sağlamak üzere tasarlanmıştır. Bu ağızlık, damak hizasındaki kanatçıklar, dil desteği ve çenenin kapanma açısını dikkate alarak kullanılan farklı kalınlık ve yoğunluklardaki malzemesi (tek veya iki kat) ile ürünün ağızda durmasını kolaylaştıran özel bir yapıya sahiptir.
Hortumun uzunluğu ve ağırlığı:
Hortumlu dalış regülatörünün ağırlığı: 365 g. Hortum uzunluğu: 100 cm.
Bakım önerileri:
Regülatörünüzü temizlemek ya da yağlamak için hidrokarbür içerikli ürün ya da solvent asla kullanmayın. İtici gazlar plastik malzemeye zarar verebileceğinden, asla aerosol bombası kullanmayın.
Saklama önerileri
Dalış malzemelerinin, ozon bileşenli kaynaklardan (elektrikli motorlar, ocak, vb.) ve ultraviyole ışınlarından uzak bir yerde muhafaza edilmesi gerekir. Aksi halde, bağlantı noktaları çabucak küçülerek regülatörün doğru işlemesini ve güvenliğinizi etkiler. Ekipmanınızı, doğrudan güneş ışığı almayan, ısıdan uzak ve kuru bir yerde saklayın.
Regülatörlerin bakımı
Subea, regülatörlerinizi her iki senede bir bakım ve her sene en azında bir kere görsel inceleme yaptırmanızı öneriyor. Her iki işlemin de SUBEA sertifikalı atölyelerde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Özellikle yoğun bir sezondan sonra (100 dalıştan fazla) ya da uzun saklama döneminden sonra bakım yaptırmanız önemle tavsiye edilir. http://atelier.decathlon.fr/nos-prestations/sports-deau/prestastions-sport-deau
Ürünlerin garantisi
Subea-Tribord ürünleri, satın alma işleminden itibaren iki sene (her ülkede geçerli olan kanunlara göre) ve tespit edilmeyen hatalara karşı yasal güvence için kusurun tespitinden sonra iki sene garantilidir (her ülkede geçerli olan kanunlara göre). Ürünlerimiz, profesyonel amaçlı değil sportif amaçlı kullanım içindir. Garanti, şok, kötü kullanım ya da normal aşınma sonucu meydana gelen hasarı kapsamaz.
SUBEA markası nedir?
Tribord Dalış ürünleri markası, Decathlon'un sadece şnorkelle dalış, tüplü dalış, sualtı avcılığı ve serbest dalış gibi sualtı sporlarına özel markası SUBEA'ya dönüştü. Tüm dalış ürünlerimiz zamanla bu marka ile değiştirilecektir. Neden SUBEA? Çünkü: "SUBaquatic Experiences are Amazing" (Sualtı Deneyimi Muhteşemdir) Daha fazla bilgi için: www.subea.com
HAUT DE PAGE