WETSUIT 100 - 2/2 MM - ERKEK

Ref :
8329498
Ürün avantajı
Su sporları yaparken kollarınızı ve bacaklarınızı sıcak tutmaya yarayan tek parça wetsuit.
YORUMLARINIZ
4 / 5 1 Kullanıcı Yorumu
149,99 TL*

AVANTAJLAR

Isı yalıtımı
2 mm kalınlığında neopren. Uzun kollu ve uzun paçalı. 17°C üzeri su sıcaklığı.
Giyme / çıkarma kolaylığı
Kolayca giyip çıkarmayı sağlayan sırt fermuarı.
Hareket serbestliği
Kürek çekerken kolları rahat hareket ettirmeyi sağlayan kesim.
Çabuk kuruma özelliği
Poliamit bileşenli sentetik astar.
Yıpranmaya karşı dayanıklılık
İki tarafı kumaş takviyesiyle astarlanan neopren.

ÖZELLİKLERİ

Kimler için?
Erkek
Tür
Tek parça wetsuit
Su sıcaklığı
17 - 22°C
Kalınlık
2 mm
Birleştirme
Esnek düz dikiş
Fermuar türü
Sırt fermuarı
Bileşenler
Köpük : 90.0% Neopren, 10.0% Poliamit
Tests
Hendaye'deki (Fransa) ekiplerimiz tarafından tasarlandı ve test edildi. Bu ürünün bileşenleri, maksimum kalite ve dayanıklılık sağlamak amacıyla laboratuvarda test edilmiştir.
Kullanım
17°C'den sıcak sularda, uygun fiyata sıcak tutan bir wetsuit arayan sörfçüler için tasarlandı.
Garanti
2 yıl

TAVSİYE

bakım önerileri
Duru suyla yıkayın, makinede yıkamayın, güneşin altında bırakmayın çünkü güneş, kıyafetin neopren özelliğini yıpratabilir.
Depolama İpuçları
Kuru ve havadar bir yerde saklayın. Herhangi bir ısı kaynağından uzak tutun. Ürünün kullanım ömrünü uzatmak için güneş altında kurumaya bırakmayın. Makinede yıkanması önerilmez.

İLAVE BİLGİLER

Malzemeler
Bu Tribord 100 2/2 wetsuit, maksimum ısı yalıtımı sağlamak amacıyla hakiki neopren kullanılarak üretildi. Neopren, aşınmaya karşı dayanıklılığı artıracak şekilde polyester kumaşla kaplanmıştır. Neopren kalınlığı: 2 mm. Neopren, yalıtıcı özelliği olan azot kabarcıkları içeren kapalı hücreli polikloropren elastomer süngerden meydana gelir. Neopren malzemelerimizin termal kalitesini test eder ve onaylarız.
Neoprenin işlevi nedir?
Vücut etrafında ince bir su tabakasını hapseden neopren wetsuit iki farklı işlev görür: 1. Hapsedilen su kademeli olarak ısınır; 2. Vücudun ısı kaybı azalır. Böylece, Wetsuit ve ince su tabakası bir yalıtım katmanı oluşturur.
Yaka
Yaka bölgesi çok hassas ciltler için bile tahrişi azaltacak şekilde tasarlandı. Yine de, tahriş riskini önlemek için giysinizin altına UV korumalı bir içlik giymenizi öneririz.
Kullanım önerileri
Sırtta yer alan ek parçayı giysinin iç kısmına düzgün biçimde yerleştirmeniz, fermuar veya yakadan kaynaklanan her türlü tahriş riskini önler.
Fermuar
Kullanım ömrünü uzatmak ve deniz suyuna karşı dayanıklılığını artırmak için fermuarlarımız laboratuvarda test edilmiştir.
Tahrişi önleyen kesim
Bu ürün, su sporları esnasında tekrarlanan kürek çekme hareketine bağlı tahrişleri önlemek amacıyla kol altlarında dikişsiz paneller kullanılarak tasarlandı.
Beden ve hareket özgürlüğü
Maksimum ısı yalıtımının sağlanması için sörf kıyafeti vücuda tam oturmalıdır. Evde veya kabinde giysiyi denerken size dar geldiğini hissetmeniz normaldir. Giysiniz ıslandığında bu rahatsızlık hissi hemen ortadan kaybolur. Su sporları sırasında (kürek çekerken yatay pozisyonda) daha rahat hareket etmeniz için fermuar giysinin sırt kısmında yer almaktadır.
Çok amaçlı su sporları giysisi
Ürünlerimiz, beklentisi yüksek sporcuların gereksinimlerini karşılamak amacıyla tasarlandı. Tasarım konusundaki tercihlerimiz, ürünlerimizi aynı zamanda kitesurf, rüzgar sörfü, wakeboard, su kayağı, denizde hızlı yürüyüş (kıyı boyunca) veya ayakta kürekli sörf (stand-up paddle) gibi su sporları için de uygun kılar.

YORUMLARINIZ

 • 20-29 yaş arası
  24 January 2017
  That review has been deposited on this product version
  purchase confirmed
  akdeniz için ideal
  bedeni tam fiyatı uygun

  bu fiyata alınabilecek en uygun wetsuit

HAUT DE PAGE